Zavřít reklamu

V posledních měsících, v podstatě bychom mohli říct v posledním roce, se nemluví o ničem jiném než o tolik očekávaném jubilejním modelu iPhone 8. Apple by měl v letošním roce představit kompletně přepracovaný iPhone při příležitosti desátého výročí od vydání úplně prvního iPhonu. Předpokládá se, že bude disponovat OLED displejem od okraje k okraji, senzorem Touch ID integrovaným pod displej a funkcemi pro virtuální a rozšířenou realitu.

Po boku našlapaného stroje, který by měl světlo světa spatřit už v září letošního roku, vyjdou ještě aktualizované verze iPhone 7s a iPhone 7s Plus bez designových změn. Dokonce se očekává, že by se cena iPhonu 8 vyšplhala až nad 1 000 dolarů.

Podívejte se na flexibilní iPhone 8 i v galerii: 

Všechny doposud získané informace je potřeba brát trochu s nadsázkou, protože Apple pracuje tajně a neinformuje o svých produktech dopředu. Jedná se tedy pouze o předpoklady, spekulace, no prostě o rumory.

Designéři vyhotovují různé koncepty a rendery, kterými se snaží udělat lidem představu o tom, jak by mohl iPhone 8 ve skutečnosti vypadat. Bohužel, až do oficiálního představení nemůžeme stoprocentně říct, který návrh je nejpřesnější. YouTube kanál ConceptsiPhone zveřejnil video, ve kterém ukazuje, jak by mohl vypadat flexibilní iPhone 8.

Zde je video s flexibilním iPhonem 8: 

Ačkoliv je velice nepravděpodobné, že by cupertinská společnost s něčím takovým přišla, je to zajímavý pohled. Za tímto nereálným projektem stojí designéři Andy Gilles a Ran Avni. Podle nich by byl flexibilní iPhone 8 nerozbitný, měl by vertikální duální fotoaparát, Touch ID v obrazovce, čip Apple A11 a zcela nový systém iOS 11.

flexibilni iphone fb

Dnes nejčtenější

.