Zavřít reklamu

V druhé polovině letošního roku by světlo světa měla spatřit další generace Apple Watch. Podle analytika Christophera Rollanda by Apple Watch měly disponovat rychlejším procesorem, baterií s delší životností a mobilní konektivitou LTE. Cupertinská společnost však získala další patenty, které mohou z klasických Apple Watch udělat spíše Apple Bracelet. Když tým pracující na Apple Watch prozkoumával možnosti OLED technologie, narazil na to, že mohou vyrobit rolovací a skládací displej. Že by se flexibilní displej objevil už u nadcházející třetí série?

Apple chce vyrobit netradiční hodinky, které nebudou mít na trhu konkurenci. Apple Watch by měly mít displej od okraje k okraji, což je současným trendem i u smartphonů, dále by měla mít integrované komunikační moduly pro bezdrátovou konektivitu. A mluvilo se také o tom, že by mohly mít modulární inteligentní řemínky, které by umožnily přidávat hodinkám nové funkce.

Apple se dále zaměřuje na vestavěný senzor pro měření hladiny cukru, který údajně testuje Tim Cook. Právě i tento senzor by měl být součástí speciálního vyměnitelného řemínku. V březnu se dokonce objevily návrhy, že budou Apple Watch dodávány bez řemínků.

Podle nového patentu by však Apple vydal all-in-one hodinky s flexibilním displejem, ale o tom už se spekuluje dlouho a zatím nic.

round-apple-watch-fb

Dnes nejčtenější

.