Zavřít reklamu

Apple už dlouho spolupracuje se sportovní značkou Nike, přičemž dalším výsledkem jejich spolupráce jsou exkluzivní Apple Watch NikeLab. Vypadá to, že limitovanou edici inteligentních hodinek, které se mají dostat do prodeje už zítra, si mohli mezi prvními vyzkoušet redaktoři serveru Highsnobiety.

Stejně jako Apple Watch Nike+, tak i Apple Watch NikeLab spadají do druhé série Apple Watch. Disponují ciferníkem Nike v odstínu Space Gray a v systému mají předinstalované aplikace Nike+ Run Club. Speciální řemínek v neutrální barvě se zapíná vnitřním pinem, jak uvidíte ve fotogalerii.

Apple Watch NikeLab se začnou prodávat už zítra pouze v obchodech NikeLab, na webových stránkách nike.com a v pop-up obchodě v Tokiu v obchodním domě Isetan.

Zdá se, že server Highsnobiety obdržel model mezi prvními, ještě před oficiálním prodejem, a pořídil tyto kvalitní fotografie:

Ačkoliv se ještě neobjevily informace o tom, kolik budou Apple Watch NikeLab stát, předpokládá se, že budou stát stejně jako dosavadní Apple Watch Nike+. Verze s 38mm ciferníkem by měla vyjít na 369 dolarů a verze s 42mm ciferníkem na 399 dolarů. Dále není ještě jasné, jak dlouho bude limitovaná edice na trhu. Jednat se může pouze o časově omezenou nabídku.

nikelab fb

Dnes nejčtenější

.