Zavřít reklamu

Nike dnes oznámil, že se opět spojil s Applem a společně vytvořili novou verzi řemínku pro Apple Watch Nike+. Nike chystá nový řemínek prodávat jen v kombinaci s hliníkovými Apple Watch ve Space Gray variantě. Díky tomu tak vznikl nový model jablečných hodinek, který společnosti pojmenovaly Apple Watch NikeLab a oznámily, že se jedná o limitovanou edici, která je naprosto dokonalá pro všechny, kteří milují běh.

Apple Watch NikeLab se začnou prodávat 27. dubna na oficiální stránkách Nike, na pobočkách NikeLab a v pop-up obhodě v Tokiu v obchodním domě Isetan. Bohužel vzhledem k faktu, že se jedná o limitovanou edici, nebude možné Apple Watch s novým řemínkem zakoupit v Apple Storech ani na oficiálních stránkách Applu.

Cena Apple Watch NikeLab nebyla oficiálně oznámena, ale předpokládá se, že Apple a Nike ji nastaví na stejnou hodnotu jako u ostatních modelů Apple Watch Nike+. 38mm by tak měla stát $369 a 42mm Apple Watch NikeLab pak $399. U nás by menší verze měla vyjít na 11 290 Kč a větší model na 12 290 Kč.

Apple Watch NikeLab 1
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Témata:

Související články

Dnes nejčtenější