Zavřít reklamu

O tom že Apple na podzim letošního roku uvede rovnou tři modely iPhonu si šeptají všechni vrabci na střecháh v Silicon Valley. Zatím co dvojice iPhonů bude nést označení iPhone 7s a iPhone 7s Plus, třetí přírustek do rodiny by měl být nový iPhone 8, plný vzrušujících novinek jako je integrovaný snímač otisků prstů v displeji, rychlý procesor vyrobený pomocí 10nm technologie nebo displej od okraje k okraji. Zatím co osmička by měla nabídnout v podstatě všechny technologie které se objevily v posledních týdnech a jen tak tak se je Applu podařilo dostat do masové produkce, iPhone 7s a iPhone 7s Plus budou zkrátka jen o něco rychlejšími verzemi současných modelů. Dvojice telefonů s označením „s“ by měla nabídnout stejný design jako současné modely a samozřejmě budou požívat také stejné Touch ID.

To jsou informace které jsou v podstatě logické a tak nějak všeobecně známé. Ovšem na Redditu se objevily také nové informace, podle kterých budou chybět iPhonům 7s další zásadní funkce, které nabídne iPhone 8. Informace navíc pochází od stejných uživatelů, kteří uvedli informace o nových iMacích, reproduktoru HomePod a aktualizaci MacBooků, tedy všeho, co Apple před dvěma dny skutečně představil na WWDC.

Podle zdrojů na Redditu budou mít iPhone 7s a iPhone 7s Plus hliníkové tělo stejně jako současné modely, díky čemuž nebudou podporovat bezdrátové nabíjení. Jedním z důvodů proč by měl být iPhone 8 vytvořen ze skla, stejně jako například iPhone 4 a iPhone 4s je právě bezdrátové nabíjení, které je přes sklo možné realizovat bez větších problémů. Celkově by pak iPhone 7s a iPhone 7s Plus měly představovat nejmenší revoluci oproti předchozím modelům v historii společnosti a něměly by v podstatě nabídnout žádné nové technologie, ale pouze drobné hardwarové vylepšení jako je lepší fotoaparát, rychlejší procesor pravděpodobně také více RAM paměti. Pokud budete chtít skutečně špičkový telefon od Applu, budete muset investovat do iPhone 8.

Apple iPhone 8 FB

 

Dnes nejčtenější

.