Zavřít reklamu

Opět se do středu pozornosti dostává iPhone 8 s OLED displejem. Výroční model by se měl obléct do úplně nového kabátu. Podle všeho cupertinská společnost v letošním roce přinese ještě i 4,7palcový iPhone 7s a 5,5palcový iPhone 7s Plus. YouTuber Danny Winget na svém YouTube kanálu zveřejnil video, ve kterém porovnává makety iPhonu 7s Plus, iPhonu 8 a iPhonu 7 Plus.

Podívejte se na video YouTubera Dannyho Wingeta:

Analytik Ming-Chi Kuo z KGI Securities prozradil, že všechny tři smartphony, které spatří světlo světa už v září, by měly být ve třech barevných variantách (stříbrná, zlatá a černá). Ve videu můžete jednotlivé odstíny vidět. Očekává se, že všechny iPhony budou mít skleněná záda, aby mohly nabídnout bezdrátové induktivní nabíjení. Stejnou technologii nabíjení používají i chytré telefony s Androidem.

 

Pokud bychom měli porovnat design iPhonu 7s Plus a iPhonu 7 Plus, potom rozdíl je pouze v těch skleněných zádech. Zadní duální kamera je orientovaná horizontálně, porty a tlačítka jsou na stejném místě a přední rámečky jsou stejně široké. Dokonce iPhone 7s Plus bude mít fyzický Home Button a Touch ID stejně jako iPhone 7 Plus. Zatímco iPhone 8 už nebude mít Home Button a mluví se o tom, že nebude mít ani Touch ID, protože ho nahradí systém pro rozpoznávání obličeje.

Co se týká velikosti, iPhone 7s Plus má stejné rozměry jako iPhone 7 Plus, ale je mnohem větší než iPhone 8. Jelikož iPhone 8 dostane bezrámečkový design, bude jeho displej stejně velký, jako má iPhone 7 Plus, ale velikost celého zařízení se bude odpovídat velikosti iPhonu 7.

compare iphone 01
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Témata:

Související články

Dnes nejčtenější