Zavřít reklamu

Objevila se fotografie zadního krytu nového iPhone SE nebo iPhone 8!

Nová fotografie se dnes objevila na sociální síti Weibo a ukazuje zadní kryt, který by mohl patřit iPhone SE nebo iPhone 8. Fotografii samozřejmě není žádným způsobem možné ověřit, ovšem jak se zdá vypadají šasi skutečně kvalitně a zajímavé na nich je především umístění blesku, který je pod fotoaparátem.

Dokument pod samotným šasi ukazuje kódové označení N79, ke kterému patří daná šasi a pokud je fotografie skutečně pravá a ukazuje iPhone 7s nebo iPhone SE, zřejmě se u něj dočkáme speciálního zesíleného skleněného displeje Ion-X, který Apple používá u Apple Watch. Bohužel fotografie neukazuje žádné měřítko, podle kterého bychom mohli zjistit zda se jedné o 4,7″ nebo 4″, případně 5,5″ telefon. Ovšem musíme konstatovat, že zadní kryt vypadá skutečně podařeně a zdá se, že Apple by se mohl vrátit k podobnému designu zadní části jako byl u iPhone 4/4s, ovšem s tím rozdílem, že sklo bude zakřivené.

iPhone-SE-2-slashleaks-800x631

|
5
Leitz

Diskuze

  Myslipm že dle fotky by se dalo říct že je to papír A4 na šířku, a když jsi to přirovnám, tak je to plus minus stejně veliké jako i7 🙂 na 5se je to moc velké a na plus zas malé ?

  Reagovat

  Za sebe můžu říct že mě by nejvíce vyhovoval iphone ve velikosti těla iphonu SE , s tím že by měl displej přes celou přední stranu 🙂 To by byl potom panečku BOOM 🙂 Akorát bych asi už upustil od designu iphone 5s / SE a designově by se spíš mohl podobat aktuálním iphonům .

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz