Zavřít reklamu

Tisková zpráva: Společnost mophie, výrobce nejprodávanější americké značky nabíjecích pouzder k mobilním telefonům(1), představila pouzdro juice pack air pro iPhone 7juice pack air pro iPhone 7 Plus. Tyto nejnovější modely poskytují telefonu delší výdrž a spolehlivou ochranu, a navíc přinášejí i řadu nových funkcí včetně bezdrátového nabíjení.

Pouzdro juice pack air pro iPhone 7 se svou tenkou konstrukcí vyrovná dosavadním nejkompaktnějším pouzdrům řady juice pack a je vybaveno baterií s kapacitou 2 525 mAh. Stačí stisknout tlačítko a baterie zajistí celkem více než 27 hodin hovoru. Pouzdro juice pack air pro iPhone 7 Plus obsahuje baterii s kapacitou 2 420 mAh, která zajistí celkem více než 33 hodin hovoru(2). Ochranné prvky typické pro tuto značku pouzder, jako například pogumované podložky a vyvýšené rohy k ochraně displejů před poškozením při pádu a před poškrábáním, zajišťují maximální úroveň ochrany.

Bezdrátové nabíjení nikdy nebylo snazší: pouzdro juice pack air nyní disponuje technologií charge force™, a pomocí magnetu se tak připojí k jakémukoli příslušenství značky mophie vybavenému touto technologií. Oba nové modely jsou kompatibilní i se standardem Qi a dalšími oblíbenými systémy bezdrátového nabíjení včetně těch, které jsou k dispozici na letištích, v restauracích, kavárnách a v poslední době i v interiéru několika modelů automobilů.

Nabíjení Priority+Ò zajišťuje zprostředkované nabíjení a synchronizaci, kdy se nejdříve nabije telefon a následně baterie v pouzdru juice pack. Díky LED indikátoru stavu baterie, který je charakteristický pro značku mophie, uživatel na první pohled zjistí úroveň nabití baterie, a kolik energie ještě zbývá.

Součástí nejnovější řady řešení pro bezdrátové nabíjení je i juice pack® wireless pro iPhone 6s/6, juice pack® wireless pro iPhone 6s Plus/6 Plus (v obou případech je k dispozici i přenosná nabíjecí stanice), stolní držák s technologií charge force®, držák do mřížky ventilátoru na palubní desce s technologií charge force® a powerbanka powerstation s technologií charge force®. Spolu s pouzdrem juice pack® pro Samsung Galaxy S 7/S7 Edge, které bylo uvedeno na trh již dříve, tvoří tato zařízení první ekosystém bezdrátového nabíjení v režimu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

jpa-ip7-blu-wood_magazine_pens_2000px_32089721464_o
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Pouzdro juice pack wireless
Pouzdro juice pack wireless je navržené tak, aby bylo výrazně kompaktní a bezpečně padlo do ruky a zároveň vašemu mobilnímu zařízení poskytlo více než 50 % kapacity baterie navíc, přičemž pouzdro juice pack poskytuje více než 60 % kapacity baterie navíc. K pouzdru se dodává nabíjecí stanice pro bezdrátové nabíjení a je kompatibilní prakticky se všemi standardy bezdrátového nabíjení, telefony a příslušenstvím, včetně standardu Qi.

Stolní držák a držák do mřížky ventilátoru s technologií charge force
Stolní držák a držák do mřížky ventilátoru na palubní desce s technologií charge force jsou kompatibilní se všemi pouzdry pro bezdrátové nabíjení značky mophie. Oba držáky jsou zkonstruovány tak, aby speciálními vestavěnými magnety držely 5,5palcový telefon a juice pack buď na výšku, nebo na šířku.

Stolní držák je vybaven podstavcem, díky kterému je možné vybrat optimální úhel náklonu. Držák do mřížky ventilátoru je vybaven čtyřhrotým připevňovacím mechanismem, který se v automobilu snadno vsune do mřížky ventilátoru.

jpa-ip7-blk-wrls-desk-blk-ipad-books_2000px_32089721514_o
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Powerbanka charge force powerstation
Dalším přírůstkem do stávajícího ekosystému zařízení pro bezdrátové nabíjení značky mophie je powerbanka charge force powerstation, která je přenosným zařízením pro nabíjení bez použití kabelu. Prodlužuje výdrž baterií většiny smartphonů o více než pětinásobek (10 000 mAh), je kompatibilní se všemi pouzdry juice pack s technologií charge force pro zařízení iPhone a zařízení série Samsung Galaxy S, ale i s dalšími zařízeními, která disponují možností bezdrátového nabíjení standardem Qi. Vestavěný port USB umožňuje současné nabíjení dalšího zařízení.

Pouzdro juice pack air, juice pack® wireless, stolní držák s technologií charge force®, držák do mřížky ventilátoru s technologií charge force®, powerbanka powerstation s technologií charge force® a přenosná nabíjecí stanice se dají zakoupit na stránkách mophie.com a u předních maloobchodních prodejců.

Chcete-li se dozvědět nejnovější informace o nových produktech značky mophie, o připravovaných akcích a zvláštních nabídkách, sledujte profil mophie na Facebooku, Twitteru, a Instagramu nebo se přihlaste na stránce mophie.com/innovation.

jpa-ip7-gld-wrls_ventmount_angle_maps_2000px_32118311043_o
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

O společnosti mophie
Společnost mophie sídlí v Kalifornii a je výrobcem nejprodávanějších nabíjecích pouzder ve Spojených státech. Je tvůrcem oceněných řešení, která usnadňují život v mobilním světě tím, že mu dodávají energii. Společnost mophie je uznávaným výrobcem inovativních mobilních řešení a vyvinula i zcela originální pouzdro juice pack®. Výrobky značky mophie, které jsou známé díky svému stylovému designu a výkonnosti, přinášejí dokonalou integraci hardwaru, softwaru a designu. Společnost působí po celém světě a její kanceláře se nacházejí ve Spojených státech, Irsku a Číně. Její produkty jsou k dispozici ve více než 130 zemích a dají se zakoupit v prodejnách společností Apple, Dixons Travel, CAPI, Vodafone, Best Buy, Verizon a T-Mobile a také u maloobchodních prodejců jako například Sprint. Navštivte stránky mophie.com a sledujte nás na Facebooku, twitteruInstagramu (@mophie).

jpa-ip7-gld-keyboard-desk_2000px_32089721374_o
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější