• iPhone
 • Mac
 • Apple Watch
 •  
  iStores.sk
  iPhone 8 iOS 10 MacBook Pro
  iStores.sk

  Apple opouští jeden z nejvýznamnějších designérů

  Dlouholetý průmyslový designér Christopher Stringer, který v Apple působil neuvěřitelných 21 let, nyní ze společnosti odchází. V roce 2012 byl v práci soudního sporu mezi dvěma rivaly Applem a Samsungem předvolán jako první svědek, přičemž ukázal několik zamítnutých prototypů iPhonu a iPadu. Trošku tak poodhalil způsoby, jak cupertinská společnost vytváří své produkty. Během své působnosti v Applu pracoval po boku Jonyho Iva, přičemž se podílel na návrzích iPhonů, iPadů i Maců.

  Christopher Stringer odchází z Applu dva roky poté, co byl Jony Ive jmenován generálním ředitelem designu. Jony Ive i po jmenování na nově vytvořenou pozici pokračuje v dohledu nad designem a konstrukčními aspekty řady projektů. Nicméně o samotný design „day-to-day“ se stará tým designérů vedený Richardem Howarthem.

  Christopher Stringer je druhý dlouholetý designér Applu, který odchází za poslední rok z týmu Jonyho Iva. V dubnu 2016 přešel Daniel Coster po 20 letech z Applu do GoPro.

  I když se spekulovalo o tom, že Jony Ive se postupně odporoučí z Applu, opak je pravdou. Hlava designu tvrdí, že je připraven zapojit se do práce jako nikdy předtím.

  All iPhones FB

  Zdroj: MacRumors

  Diskuze

   Je to logicke, ved uz 3 roky tam novy dizajn nerobili tak sa asi unudil 🙂

  Napsat komentář

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Bazar

  Fórum

  • Poslední příspěvky
   Odpovědi
   Zobrazení
   Poslední příspěvek