Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Existuje hned několik zaručených způsobů, jak ochránit váš iPhone proti poškození, podíváme se tedy hned na několik z nich!

1) Ochranné fólie na přední i zadní stranu

Klasické ochranné fólie se pohybují na trhu již několik let a jejich přednostmi jsou jednoznačně nízká hmotnost, díky které skoro ani nepocítíte, že je na Vašem displeji nalepena nějaká forma ochranny. Ochranné fólie se vyrábí nejen na displej, ale i na zadní stranu. Ochranné fólie byly vyrobeny především jako ochrana proti škrábancům, ke kterým by mohl náš iPhone či iPad přijít při běžné manipulaci. Například při uložení do tašky, položení na stůl atd. Ochranné fólie mají jednu manší nevýhodu a tou je poměrně složitější aplikace, musíte být velice precizní a nic neuspěchat. Aplikaci zvládnete z pohodlí Vašeho domova!

iPhone 7 tvrzene sklo

2) Ochranné tvrzené sklo na přední i zadní stranu

O něco později, když uživatelům přestaly ochranné fólie stačit přišel na trh současný hit, ochranné tvrzené sklo! Jedná se o nejlepší možnost současné ochranny Vašeho iPhonu či iPadu. Ochranné tvrzené sklo chrání Vaše zařízení kromě proti drobným škrábancům také proti menším nárazům a pádům. Pokud Vám Váš iPhone upadl a prasklo tvrzené sklo a displej zůstal nepoškozený, splnilo sklo svoji ochrannou funkci na jedničku. Ochranná tvrzená skla pro iPhone / iPad jsou velice spotřebním zbožím a jejich aplikace je více než snadná, oproti fólii si nemusíte při aplikaci dávat tolik záležet, stačí očistit displej hadříky, které jsou v balení s tvrzeným sklem, sloupnout ochrannou fólii a přiložit sklo doprostřed telefonu. Sklo přilne k displeji samovolně.

Slevový kupón: LSA

3) Gumové, průhlední / transparentní ochranné kryty

Ideálním parťákem k ochrannému tvrzenému sklu či fólii je ochranný kryt, který zajistí ochranu Vašemu iPhonu i na hranách! Byla by škoda zakrýt krásné designové zpracování Vašeho telefonu, proto se staly ochranné průhlední kryty těmi nejoblíbenějšími! Gumové tělo zaručí skvělou ochranu a průhledný vzhled zachová design telefonu, geniální! Pokud si nejste obalem jisti, můžete se stavit přímo v kamenné prodejně na Praze 2 (Jaromírova 34), hned u zastávky tramvaje Svatoplukova a vybrat si ze širokého sortimentu ochranných krytů, které v kombinaci se slevovým kódem LSA pořídíte za 159 korun!

Dnes nejčtenější

.