Zavřít reklamu

Tisková zpráva: Chytré telefony, či tablety nejsou v dnešní době vůbec levnou záležitostí, jejich cena se může vyšplhat až k závratným třiceti tisícům korun. Nastává tedy otázka, jak co nejlépe ochránit tak drahé zařízení? Můžete si zakoupit různéé ochranné kryty, ale stěžejní jednoznačně bude ochranná displeje. Jak nejlépe displej ochránit? Řešení mohou být hned dvě!

Nejvíce zranitelným místem Vašeho telefonu, nebo tabletu je jednoznačně displej. Osobně jsem nikdy nebyl zastáncem ochranného skla ani fólie, spoléhal jsem na svoji opatrnost a odolnost displeje samotného. Jenže pak jsem se jednoho krásného rána probudil s žaludkem na vodě, silnou bolestí hlavy, uchopil jsem telefon a zhrozil jsem se. Přes celý displej jsem měl tzv. pavouka. Hodil jsem tedy do Googlu: Oprava displeje iPhone – Praha, prohlédl si nabídku, vybral si tu, která mi přišla nejlepší v porovnání kvalita / cena a nechal si displej vyměnit. Pro jistotu jsem hned na místě požádal pána o nějaké informace, jak bych měl svůj nový displej co nejlépe ochránit.

HGYQ2

Zprvu se pán rozmluvil o ochranné fólii na displej. Sdělil mi, že ochranné fólie chráni displej především proti poškrábání a oděrkám, nikoliv proti větším nárazům či pádům. Balení ochranné fólie obsahovalo čistící hadřík pro snadnou instalaci. Na krabičce byl natisknutý český manuál, jakým způsobem fólii na displej aplikovat. Poté pro porovnání přinesl ochranná tvrzená skla.

Na pult položil hned tři druhy tvrzených skel, které uznal za vhodná. První které přinesl bylo klasické tvrzené sklo, průhledné, rovné, které pokrývalo rovnou část mého displeje. Sklo dosahovalo tvrdosti 9H a disponovalo oleophobickou vrstvou. Následně vybalil dvě tvrzené skla, nesli označení 3D tvrzené sklo a Prémiové 3D Tvrzené sklo. První zmiňované sklo bylo tenčí než to prémiové, na nezobrazovacích částech displeje byl tenký přilnavý plast, který byl zaoblený tak, aby sklo ochránilo i zaoblené části displeje. Druhé, prémiové sklo bylo celé vyrobené ze skla.

3D ochranné tvrzené sklo na displej iPhone 7 a iPhone 7 Plus na cely displej kvalitni epico cz (31)

Kraje skla byly taky zaoblené tak, aby sklo ochránilo taktéž zaoblené kraje displeje. Nakonec jsem zvolil 3D tvrzené sklo, pán mi jej přímo na prodejně nalepil a dodnes chrání můj displej zdárně.

Využijte 20% slevového kódu pro čtenáře magazínu LetemSvětemApple při nákupu z e-shopu Tvrzenýsklo.cz   –   Slevový kód: sklo20

3D sklo epico FB

Dnes nejčtenější

.