Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Mezi screenshoty aplikace můžete skrolovat do stran, což by mělo fungovat i na mobilní verzi. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Další možností, jak stáhnout aplikaci, je použít QR kód. V mobilní verzi aplikaci stáhnete kliknutím na název aplikace. Velká ikona aplikace může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná i pro Apple Watch.

FaceTone
FaceTone je výkonný fotoeditor a selfie kamera, která vám umožní vytvořit překrásné fotky. FaceTone nabízí speciální efekty, které využije každý uživatel při editaci svých snímků. Za pomocí této aplikace si můžete vybělit zuby, vyhladit pokožku, odstranit pihy, rozzářit oči a mnoho dalších užitečných prvků.

[appbox appstore id1165378368 oldprice=“2,99€“]

Paper Keyboard
Jste už unaveni psaním na obrazovku vašeho iPhonu? Zapomeňte na bluetooth, použijte papír. Stačí si vytisknout určitý PDF dokument a využít ho jako klávesnici. Jak? Postavte iPhone na vyznačené místo na papír a kamera fotoaparátu detekuje vaše prsty za pomocí určitého algoritmu. Můžete hrát hry, chatovat s přáteli, posílat emaily – prostě cokoliv.

[appbox appstore id715319520 oldprice=“0,99€“]

My_Car
My_Car je jednoduchou a praktickou aplikací pro všechny majitele aut. Můžete do ní ukládat jakékoliv činnosti okolo vašeho auta (finance, data, geografické souřadnice) a poté si vše můžete prohlížet ve své historii či na mapě. Aplikace je k dispozici i pro Apple Watch.

[appbox appstore id1019486891 oldprice=“0,99€“]

AceCam Hat
Chcete na své fotky přidávat klobouky? AceCam Hat vám nabízí jednoduchou a rychlou cestu, jak vytvářet zábavné snímky. Aplikace nabízí 50 druhů klobouků, kterými můžete zpestřit fotografie.

[appbox appstore id661608134 oldprice=“0,99€“]

Tabata! HD
Spalujte kalorie a dostaňte se do formy za pomocí zábavné fitness aplikace Tabata. Cvičte s touto aplikací kdykoliv a hlavně kdekoliv. Tabata vám přináší každý den nové tréninky s různou úrovní (od 4 do 12 minut). Výhodou také je, že nepotřebujete žádné náčiní a svého trenéra nejen slyšíte, ale i vidíte. Aplikace je pouze pro iPad.

[appbox appstore id892187607 oldprice=“3,99€“]

Facelapse
Facelapse vám umožní vizuálně sledovat proměnu blízkých osob během času. Po uplynutí určité doby se vytvoří ohromující slideshow, která ukáže proměnu lidských tváří. Sledovat můžete jednu osobu nebo jakékoliv množství – záleží čistě na vás. Aplikace je ideální volbou pro rodiče.

[appbox appstore id1136188121 oldprice=“0,99€“]

Frame Collage Pro
Frame Collage Stitch Lab uspokojí vaši touhu po skvělých kolážích, které můžete sdílet se svými blízkými. Aplikace je praktickým fotoeditorem, který vám pomůže vytvořit překrásná díla. Nabízí více než 160 rozvržení, více než 265 filtrů a mnoho dalších prvků.

[appbox appstore id1121881570 oldprice=“2,99€“]

My_Moto
My_Moto je přehledná a užitečná aplikace pro majitele motorek. Můžete do této aplikace ukládat různé aktivity okolo vaší motorky (náklady, datum jízdy a geografické souřadnice). Aplikace vás navede k vaší zaparkované motorce, nabízí možnost záznamů o vícero motorkách a mnoho dalšího. My_Moto podporuje Apple Watch.

[appbox appstore id1037350776 oldprice=“0,99€“]

Flight Fight 2
Flight Fight je skvělou hrou, ve které létáte a střílíte po svých protivnících. Nabízí přes 90 úrovní (normal, hard a nightmare), výběr deseti různých zbraní, možnost zvolit si ze tří postav a mnoho dalšího. První verze je pro iPhone, iPad a iPod Touch a druhá verze je pouze  pro iPad.

[appbox appstore id721033525 oldprice=“0,99€“]

[appbox appstore id730239095 oldprice=“0,99€“]

Nightgate
V roce 2398 existuje síť inteligentních počítačů, které jsou známé jako Nightgate a jsou posledním pozůstatkem životních forem na Zemi. Vstupte do počítače a najděte si svou cestu skrze 50 zajímavých levelů. Vyhýbejte se nepřátelům a prozkoumejte, jaké lži stojí za futuristickou krajinou Nightgate. Tato hra je Free app of the week a je tedy na týden zdarma.

[appbox appstore id1116808304 oldprice=“3,99€“]

newapps apple-iphone-technology-white
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější