• iPhone
 • Mac
 • Apple Watch
 •  
  iStores.sk
  iPhone 8 iOS 11 Apple Watch 3
  iStores.sk

  Apple si nechal schválit už třetí záhadné bezdrátové zařízení s Bluetooth a NFC

  Apple nedávno odeslal americké Federální komunikační komisi nepojmenované “bezdrátové zařízení”. Jedná se o třetí podobný případ. Zařízení disponuje standardem Bluetooth LE (Low Energy) a NFC čipem. Číselný kód zařízení se neshoduje s žádným již existujícím produktem od Applu.
  Tři dosud odeslaná zařízení nesou kódová číselná značení A1844, A1845, a A1846. Apple ohledně zařízení požaduje trvalou a důkladnou diskrétnost, která se vztahuje na veškeré dokumenty v podání včetně fotografií, uživatelských manuálů a schémat, takže jsou všechna tři zařízení včetně toho posledního obestřena záhadou.

  Štítek se směrnicemi u prvního produktu ukazuje, že zařízení má nejméně dvě lehce zaoblené hrany a dva Torx šrouby, u dalších dvou žádostí ale Apple obrázky ořízl, aby design produktu zůstal co nejvíce v utajení. Když bylo částečně odhaleno první zařízení, spekulovalo se o tom, že by se mohlo možná jednat o nový model Apple TV, ale text, vyleptaný přímo na povrchu zařízení, není pro Apple produkty, směřující přímo k zákazníkům, příliš charakteristický.

   

  Nejpravděpodobnějším vysvětlením by mohlo být to, že se nejspíš jedná o bezdrátové zařízení pro interní použití. Jeho využití by mohlo mít místo v maloobchodních prodejnách Applu při zobrazování produktů, nebo jako zařízení na bázi iBeacon, sloužící ke komunikaci se zákaznickými iOS zařízeními. Produkt popsaný v žádosti pro FCC zůstane nejspíš záhadou až do doby jeho oficiálního vydání. Teprve tehdy se možná dozvíme, zda se jedná o zařízení pro interní použití. Některé odhady ale hovoří  například o reproduktoru se Siri nebo chytrý termostat.

  apple-store-5th-avenue-fb

  Zdroj: MacRumors.com

  Diskuze

  Napsat komentář

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Bazar

  Fórum

  • Poslední příspěvky
   Odpovědi
   Zobrazení
   Poslední příspěvek

  HighSky - Obchodujte online