Zavřít reklamu

Apple jen před malou chvíli na svém oficiálním YouTube kanále zveřejnil vůbec první reklamu na MacBook Pro s Touch Barem s názvem Bulbs (žárovky). Po prvním zhlédnutí se reklama může zdát zvláštní, ale jak bývá u Applu zvykem, má hlubší význam. Každá žárovka totiž představuje nápad a jakmile se nápad zrealizuje, tak žárovka vybuchne. Přesně tím se posouvá vše vpřed, čímž chce Apple říct, že i s každým nápadem se posouvá svět kupředu, což naznačuje i samotný popis pod videem a na konci reklamy: „Ideas have always pushed the world forward. Introducing a tool for all the ideas to come.“

MacBook Pro a jeho Touch Bar jsou nástroje, které vás posunou vpřed a to díky své jedinečnosti. Zároveň to jsou nástroje, které posouvají vpřed svět počítačů, podobně jako kdysi Apple I nebo první Macintosh. Apple si totiž od Touch Baru slibuje, že jím nahradí dotykové obrazovky, které jsou podle společnosti u notebooků zbytečné a zároveň výrazně zpříjemní ovládání počítačů.

Na novou reklamu, kde Apple nechá vybuchnou stovky žárovek, se můžete podívat na přiloženém videu níže. Reklama poběží před Vánoci na amerických televizních stanicích.

https://youtu.be/ROEIKn8OsGU

macbook-pro-reklama-1

Dnes nejčtenější

.