Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Zpříjemněte si pobyt ve své domácnosti a vybavte ji chytrými doplňky. Na Mobil Pohotovosti teď pořídíte oblíbené čističky vzduchu a chytré žárovky se zajímavými slevami.

Čističky a zvlhčovače vzduchu Xiaomi

Řekněte sbohem prachu, bakteriím a virům. Čističky vzduchu Xaomi se chlubí nejenom povedeným minimalistickým designem, ale také bezkonkurenčním čistícím výkonem. Disponují totiž True HEPA filtrem, který eliminuje 99,99 % vzduchových částic o velikosti pouhých 0,1 mikronu, včetně prachu, kouře, srsti domácích zvířat, spór plísní, pylu, pachů, choroboplodných zárodků a virů. Samozřejmostí je OLED displej pro snadné ovládání, tichý chod, nízká spotřeba a propojení se smartphonem. Kromě čističek je v akci také ultrazvukový zvlhčovač vzduchu s UV-C světlem zabudovaným ve vodní nádrži, které pomáhá ničit bakterie ve vodě.

Chytrá světla a žárovky Xiaomi

Chcete proměnit svou domácnost v chytrou? Začněte chytrou žárovkou Xiaomi, jejich cena teď startuje na pouhých 249 korunách. Ovládat ji můžete přímo ze svého smartphonu bez nutnosti vlastnit speciální hub. Na výběr je standardní bílá žárovka, teple bílá nebo barevná. Ve slevě je také elegantní lampička Mi Bedside Lamp 2 s podporou HomeKit, která je jako dělaná na noční stolek. Její jas totiž můžete snížit na méně než 2 lumeny, což je pro navození večerní atmosféry přímo ideální.

Související články

Dnes nejčtenější