Zavřít reklamu

Pokud vlastníte iPhone 7 a nechcete se vzdát svých sluchátek s 3,5mm jackem, tak zajisté používáte redukci, kterou Apple přidal každému novému telefonu do balení. Pokud skutečně ano a pokud sluchátka používáte například i s MacBookem nebo jiným zařízením a tudíž redukci často od sluchátek odpojujete, pak se vám už určitě stalo, že jste ji někde zapomněli nebo dokonce ztratili. Společnost Uncourage ale přichází s geniálním řešením, které vás zachrání.

Uncourage totiž představila příslušenství pro redukci k iPhonu 7. Jedná se o přívěšek na klíče s výstupkem ve tvaru 3,5 mm jacku, na který můžete redukci nasadit a už se vám nestane, že byste ji ztratili. Kdykoli totiž odpojíte redukci od sluchátek, okamžitě jí připojíte na přívěšek a budete jí tak mít vždy na klíčích a tím i po ruce.

Ve skutečnosti celý produkt působí jako jakési utahování si z Applu, což naznačuje i název společnosti, jelikož Apple označil odstranění 3,5mm jacku jako „courage“, tedy v překladu „kuráž“ neboli „odvaha“. Přívěšek je ale skutečný a můžete si jej zakoupit přímo zde za 6 dolarů, což je v přepočtu přibližně 147 Kč. Doprava do České republiky a na Slovensko vyjde na další 2 dolary (49 Kč).

iphone-7-lightning-35mm-redukce-fb

Dnes nejčtenější

.