Zavřít reklamu

Nové MacBooky Pro s Touch Bar jsou zde a vypadají skutečně skvěle. Jsou to nejmenší a nejtenčí MacBooky Pro v historii a navíc nabízí Touch ID a Touch Bar, což je super. Jediným detailem je věc, které se říká USB-C, což je jediný konektor, kterým je kromě 3,5mm jack konektoru MacBook Pro vybaven. Sranda spočívá v tom, že když si dnes koupíte nejnovější iPhone a nový MacBook Pro, tak si bez redukce nemůžete ani jen připojit iPhone k MacBooku.

Pokud jste si zvykli na to, že jako fotograf jen vytáhnete kartu s foťáku a přetáhnete fotografie do počítače, však na to pro profesionýly přece MacBook Pro jsou, pak máte opět smůlu a potřebujete redukci.  Máte displej za 30 000Kč od Applu a chcete jej připojit k novému MacBooku? Skvěle, ale bohužel opět s redukcí, protože display má přece Thunderbolt Port 2.

Máte snad další displej, když už Apple prezentoval, jak si MacBook Pro poradí s dvojicí 5K displejů? výborně pak bude kromě Thunderbolt 2 buď s HDMI nebo VGA, takže už kupujeme třetí redukci. A protože chcete mít extrémně rychlý internet, pak si přece nemůžete koupit dnes již zastaralé AirPorty s enkovou Wi-Fi a tak chcete samozřejmě Ethernet. Výborně máme tu další tentokrát již pátou redukci.

Takže jste dali minimálně 56 000Kč za váš MacBook Pro a nyní to chce už jen doplatit 7087Kč, abyste si k němu připojili vše, co jste do dnes běžně používali. Zajímavé, to je asi jediné slovo které mě napadá.

redukce-apple
macbook-pro-adapters-usb-c

Související články

Dnes nejčtenější

.