Apple pracuje na nové barvě pro iPhone 7 – Jet White

Japonský server MacOtakara přišel s velice zajímavou zprávou. Apple údajně pracuje na nové barevné variantě pro iPhone. Na tom by nebylo nic příliš zajímavého, je velice pravděpodobné, že nadcházející iPhone dostane opět nějaké nové barevné provedení. Poněkud zvláštní je, že novou barvu by měl dostat současný iPhone 7 a 7 Plus. Zvláštní je to proto, že se nový iPhone prodává již několik týdnů. A přidávat nové barevné provedení krátce po představení produktu? To není Applu příliš podobné. 

Proto také MacOtakara dodává, že není zcela jasné, jak moc se dá této zprávě věřit. Zdrojem je jeden z čínských dodavatelů, který by měl mít informace z první ruky. Jak to tak ovšem s čínskými zdroji bývá, měli bychom je brát poněkud s rezervou. Na druhou stranu něni MacOtakara webem, který by bezhlavě přepisoval každý drb. Jejich reputace ohledně predikcí budoucích výrobků je velmi slušná.

Je tedy možné, že se iPhonu 7 v barvě Jet White opravdu dočkáme. Případná varianta Jet White by nemusela být například tak citlivá na škrábance a ostatní oděrky. Což je jeden z hlavních nedostatků varianty Jet Black, která v nepoškozeném stavu příliš dlouho nevydrží. Uvidíme tedy v následujících týdnech, zda-li se tato informace potvrdí či nikoliv. Pokud by Apple něco takového plánoval, zcela jistě by chtěli stihnou vánoční trhy. Pokud je tedy Jet White iPhone opravdový, měli bychom se to dozvědět každou chvíli.

jet white iphone 7 plus

Zdroj: Macrumors

|
3
Leitz

Diskuze

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

  • Poslední příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Leitz