Zavřít reklamu

Apple se i tento rok rozhodl, že ponechá u iPhonu v podstatě stejný design a změní jen pár detailů, jako je například styl vystouplé čočky nebo pruhy pro antény. iPhone 7 je tak v podstatě stejný jako iPhone 6s a iPhone 6. I když byly iPhone 6 a 6s nejprodávanější iPhony v historii, tak si i přesto vysloužily spoustu kritiky a dodnes většina uživatelů považuje design iPhonu 4 nebo iPhonu 5 za ten vůbec nejpovedenější.

Stejný názor má i PeripateticPandas, který si koupil každý iPhone, který Apple představil, a to až po iPhone 5s. Design iPhonu 6 se mu jednoduše nelíbil, a to především kvůli zaobleným hranám, kvůli kterým současný iPhone vypadá skoro jako všechny ostatní smartphony na trhu. Letos tak čekal, že Apple představí nový design, který se mu bude opět líbit, ovšem nestalo se tak.

Už mu tedy došla trpělivost a rozhodl se, že si zaoblené hrany iPhonu 7 zostří sám. Vyndal z nejnovější iPhonu všechny komponenty a samotné šasi obrousil ze všech stran. Nakonec ještě zahladil všechny nedostatky, které při broušení vznikly a nakonec nandal všechny komponenty zpět do upraveného šasi. Výsledkem je iPhone 7 s ostrými hranami a my tak máme pohled na možný vzhled modelu, který by vznikl, kdyby Apple spojil iPhone 5 a iPhone 6.

Související články

Dnes nejčtenější

.