Zavřít reklamu

Pokémon GO app iconNiantic včera v noci vydal první významnější aktualizaci populární hry Pokémon GO. Verze s označením 1.1.0 přináší hned několik oprav a dokonce i nějaké novinky. Tou největší je asi možnost změnit si podobou (avatara) svého trénéra i kdykoli během hry. Doposud totiž bylo možné zvolit si svou podobu jen na začátku a později během hraní už nešlo si avatar poupravit.

Další zásadní změny se dočkala funkce Nearby, která zobrazuje Pokémony v okolí, které jste ještě nechytili, ale mohli byste se za nimi vydat. Funkce Nearby totiž zpočátku ukazovala přibližnou vzdálenost Pokémona od vás pomocí stop (až tři stopy). V další aktualizaci se ale objevila chyba a ukazovaly se u všech Pokémony v blízkosti vždy tři stopy, a to i v momentě, kdy byl přímo před vámi. Hráči tak žádali, aby Niantic funkci co nejdříve opravil, ale zdá se, že to nebylo možné, a tak v nové aktualizaci ji odstranil úplně.

Hráči si také stěžovali, že tlačítko pro puštění Pokémona se nachází až na samotném konci v jeho detailu. Niantic tak funkci „Transfer“ nyní schoval pod hamburgrové menu, které najdete v pravém dolním rohu, když na Pokémona kliknete. Pod menu naleznete i možnost označit si Pokémona jako favorita a pokud je nějaký Pokémon takto označen, tak jej nově není možné pustit (tzv. transfnout).

Niantic ale také v aplikaci změnil font písma, tudíž síla a jméno Pokémona jsou nyní čitelnější. Dále opravil medaile, které lze ve hře získat, upravil sílu některých Pokémonů a hlavně vylepšil to, jak aplikace pracuje s pamětí telefonu, tudíž se nyní spouští o něco rychleji. Změnily se ale také některé animace v tělocvičnách (arénách) a opravily chyby, které nastaly, když jste chytali nové Pokémony.

Hra vás nově také při každém jejím spuštění upozorní, abyste se během hraní vyhnuli nebezpečným oblastem.

Pokémon GO warning
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Stahovat aktualizaci můžete přímo odtud:
[appbox appstore simple id1094591345]

pokemon-go-fb
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější