Zavřít reklamu

Doufali jste někdy v to, že se v budoucnu objeví hra, kterou můžete hrát ze spaní? Pokud ano, tak pro vás mám velice dobrou zprávu. Určitě nikomu z vás neutekl fenomén v podobě Pokémon Go. V této hře jste sbírali Pokémony, avšak trochu jinou cestou, než je to u her obvyklé – museli jste vyrazit do reálného světa. Společnost Pokémon a její hra Pokémon Go nás tedy prvně dostala ven z domovů. V novém titulu, který společnost chystá, nás však bude tahat zpět do postele.

Pokémon Go je stále velice populární:

Pokémon Sleep

V nové mobilní hře, která dostane název Pokémon Sleep, budete odměňováni za plnění „spánkových“ úkolů. Jednoduše řečeno, pokud budete dodržovat večerku, budete pravidelně chodit spát ve stejnou dobu, a zároveň také ve stejnou dobu vstávat, budete moct při spaní trénovat svého Pokémona. Této nové hry bychom se mohli dočkat již v roce 2020 a jak samotná společnost říká, tak se dočkáme úplně nového herního zážitku. A ještě aby ne, když se jedná o první hru, kterou budete hrát ve spaní. Hra bude fungovat společně s novým náramkem Pokémon Go Plus, který bude stačit přes noc položit na polštář. Během noci bude náramek váš spánek monitorovat. Ze spánkových dat se provede analýza a podle toho, jak dobře budete spát, tak tím více budete trénovat vašeho Pokémona. To jsou prozatím veškeré informace, které jsme se o nové hře dozvěděli.

Pokémon Home

Společně s představením nové hry jsme se také dočkali představení nové služby Pokémon Home, což je jednoduše řečeno cloudová služba pro vaše Pokémony. Pomocí Pokémon Home si budete moci synchronizovat Pokémony napříč všemi zařízeními, které vlastníte. Můžete si být tedy jistí, že svého Pokémona budete mít vždycky u sebe. Tato nová služba bude dostupná na všech chytrých telefonech, a také na Nintendo Switch.

Pokémon Masters

Třetí, poslední oznámení, se týká další hry, která dostala název Pokémon Masters. K tomuto titulu však bohužel nejsou k dispozici žádné informace, kromě jediné. Je jisté, že budete bojovat se svými trenéry Pokémonů. To je vše. Je velice pravděpodobné, že Masters bude taktéž spolupracovat se službou Home.

Dvě nové hry s názvy Pokémon Sleep a Pokémon Masters, společně s novou cloudovou službou Pokémon Home, budou k dispozici již příští rok. Nám tedy nezbývá nic jiného, než si počkat na další informace, které budou dle společnosti Pokémon uveřejněny již velmi brzy. Nejvíce však samozřejmě zjistíme, až si všechno vyzkoušíme na vlastní kůži.

pokemon_sleep_fb

Související články

Dnes nejčtenější

.