Zavřít reklamu

Majdy iPhone 7 iconPodle nejnovějších úniků, které zveřejnil známý uživatel Twitteru vystupující pod přezdívkou OnLeaks, nabídne iPhone 7 větší baterii než iPhone 6s. OnLeaks neboli Steve Hemmerstoffer je známý tím, že často přichází s úniky informací a fotografiemi dílů dosud nepředstavených zařízení. Nyní je zde s informací, podle které nabídne standardní 4,7″ varianta iPhone 7 baterii s kapacitou 1960 mAh, což představuje oproti iPhone 6s s kapacitou 1715 mAh zhruba 14% nárůst kapacity.

Steve Hemmerstoffer se odvolává na své spolehlivé zdroje a faktem je, že se v minulosti mnohokrát ukázalo, že jeho zdroje spolehlivé skutečně jsou. Ovšem jedním dechem taktéž dodal, že zdroj je sice velmi spolehlivý, ovšem nemůže říct, že je tato informace 100%.  Právě výdrž baterie je přitom jednou z nejdiskutovanějších věcí iPhonu a Apple Watch.

Apple by mohl zlepšit výdrž baterie nejen tím, že ji zvětší, ale také tím, že nabídne nový procesor Apple A10, který bude úspornější a software iOS 10 bude mít lepší optimalizaci. Vzpomeňme si na příchod OS X, kdy Apple dokázal zvýšit výdrž MacBooků až o dvě hodiny jen tím, že přinesl nový operační systém.


Bohužel se neobjevily žádné ifnromace o kapacitě iPhone 7 Plus, kde Apple v případě iPhone 6 Plus použil 2915 mAh baterii a u iPhone 6s Plus pak 2750 mAh baterii, ovšem díky optimalizaci hardwaru a software vydrží oba telefony téměř stejně. Nyní tedy nezbývá než čekat na další úniky a nebo rovnou na září, kdy Apple oficiálně oba telefony představí.

battery1
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Témata: ,

Související články

Dnes nejčtenější