Zavřít reklamu

iPhone 7 iconV poslední době přinesl informace o budoucích iPhonem především server 9to5mac nebo DigiTimes, ale nyní přichází na scénu další uznávaný zahraniční server Macrumors. Server přichází s potěšujícími informacemi, které se dozvěděl od svých spolehlivých zdrojů, jenž mu už několikrát v minulosti prozradily informace týkající se budoucích Apple produktů a později se potvrdily.

Server totiž získal informace, které nám prozrazují vzhled chystaného iPhonu 7, jenž by měl Apple představit letos v září. Jeho zdroje totiž prozradily, že iPhone 7 bude v mnohém podobný současným modelům iPhonu 6 a iPhonu 6s, ale zbaví se dvou zásadních designových prvků, které iritovaly většinu Apple fanoušků.

Prvním z nich se týká zadního fotoaparátu respektive jeho čočky. Ta totiž na iPhonu 6 a 6s nepěkně vystupuje, což některým nevadí, ale většině ano. iPhone 7 by prý měl mít čočoku fotoaparátu zarovnanou přesně s těle, jako jsme to znali u starších iPhonů, čímž si získá některé zákazníky, kteří se současným modelům vyhýbali jednoduše proto, že se jim nelíbil.

Druhou potěšující novinkou bude, že by se iPhone 7 zbaví zadních pruhů pro antény. Ty se totiž také nelíbí mnoha uživatelům, ale jsou pro většinu méně iritující, než výše zmíněný vystouplá čočka. Nicméně zdroj serveru Macrumors tvrdí, že Apple jen odstraní pruh přes záda telefonu, ale pruhy vedoucí hranách a přes boky budou zachovány. Příklad takového designu můžete vidět na obrázku níže, ale je jisté, že finální design bude odlišný.

Zdroje nebyly schopné potvrdit, zda bude iPhone 7 o něco tenčí než současné modely, ale vzhledem k jisté posedlosti Applu můžeme počítat s tím, že chystaný iPhone nabídne o něco tenčí design, čemuž nasvědčuje i porěmně často spekulovaná absence 3,5mm jacku právě ve snaze ztenčit zařízení.

Macrumors iPhone 7

Související články

Dnes nejčtenější

.