• iPhone
 • Mac
 • Apple Watch
 •  
  iStores.sk
  iPhone 8 iOS 11 macOS HS iPhone X
  iStores.sk

  Apple by měl v září představit filmovou streamovací službu podobnou Netflixu

  Apple Shows iconPodle zahraničního serveru TheStreet  se Apple spojil s TV producenty a Hollywood studii, aby společně vyvíjeli filmovou streamovací službu pro iTunes a Apple TV, která by se podobala současně populárnímu Netflixu. Podle poměrně spolehlivého zdroje, který dříve zastával pozici v Reuters nebo Bloomberg BusinessWeek, by prá společnost mohla novinku ukázat už v září po boku iPhonu 7.

  Filmová a seriálová streamovací služba od Applu by ale neměla být jen ledajaká. Kalifornská společnost chce uživatelům nabídnout exkluzivní obsah, který by vznikal ve spolupráci s partnery. Podobně se tak snaží nabídnout exkluzivitu i Netflix, který se spolupodílí na tvorbě seriálů jako Daredevil, House of Cards, Jessica Jones a Orange is the New Black.

  Na začátku měsíce se vyplula na povrch zpráva, že Apple má zájem o akvizici společnosti Time Warner, která zahrnuje CNN, HBO, TBS, TNT, NBA TV, Cartoon Network a filmovou divizi Warner Bros. Apple vy tak koupí získal například populární seriál Game of Thrones, který by tak mohl předčasně nabízet jak v iTunes, tak v nové streamovací službě.

  Filmová streamovací služba by měla podobně jako Netflix fungovat na principu předplatného, jeho částka by se pohybovala okolo $30 až $40, což není úplně nejméně. Služba by měla být dostupná jak skrze web, tak na Apple TV, Macu, iPad a iPhonu.

  Apple Shows FB


  *zdroj: Macrumors

   

  Leitz

  Diskuze

  Napsat komentář

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Bazar

  Fórum

  • Poslední příspěvky
   Odpovědi
   Zobrazení
   Poslední příspěvek

  HighSky - Obchodujte online