Letem světem Applem - Apple, iPhone

iStores.skDatum: 26.1.2016 Vydal: Denis Surových Kategorie: iPhone/iPod, Ostatní, Vše o Apple Komentářů: 4

PeriscopeŽivá vysílání v aplikaci Periscope budou zase o něco zajímavější, díky nejnovější aktualizaci aplikace pro iPhone. Periscope ve verzi 1.3.3 totiž přináší integraci kamer GoPro a tak nově můžete živě vysílat i z nich. Podle vydavatele je aplikace přizpůsobena zejména kamerám z nejnovější série GoPro HERO 4. A jak to vlastně funguje? Postačí vám k tomu iPhone, který pomocí Wi-Fi spojíte s kamerou a aplikace Periscope již zbytek obstará.

Během vysílání máte možnost přepínat mezi fotoaparátem iPhonu a mezi GoPro kamerou. Můžete tedy používat dvě kamery na svá vysílání. Tyto populární akční kamery, vám umožní vysílat živě i pod vodou a nebo rovnou vysílat nějaké akční záběry do světa. iPhone mezi tím budete mít v bezpečí v kapse, nebo v batohu. Kromě toho přináší aktualizace také opravu menších chyb, včetně problému, kdy se na některých profilech nenačítaly obrázky.

periscope_gopro


*Zdroj: 9to5macReklama.
Odoberať komentáre cez RSS

 1. joefou_


  26. ledna, 2016 | 20:55
  0 Pulses

  No problém je v tom, že jakmile ji dáte jen kousek pod vodu, tak se ztratí signál, takže video přenos spadne.
  No a druhý problém je, že pokud se telefon od GoPro vzdálí příliš (např. Stačí dát do batohu), nebo se něčím zakryje, tak se video začne kousat a také se stream přeruší.

 2. kvinta


  26. ledna, 2016 | 21:45
  0 Pulses

  To: Joefou_ To je divné, že mi Wifi jede přes několik zdí. Někdo nedával ve škole pozor. Mlčeti zlato. Než si seknout ostudu …

 3. pajosh


  27. ledna, 2016 | 9:22
  0 Pulses

  To: kvinta raději ses měl držet své vlastní rady :))

 4. joefou_


  27. ledna, 2016 | 9:51
  0 Pulses

  To: Kvinta
  Vy asi nemáte GoPro kameru? Protože pokud byste ji měl tak byste přišel na to, že ten signál není tak silný jako má normální Wi-Fi router. To znamená že doopravdy stačí tu kameru dát trochu za roh nebo se vzdálit
  a už se ten stream v lepším případě trhá, natož přes několik zdí.
  A za druhé kdybyste dával ve škole pozor vy, tak byste přišel na to že radiové vlny o frekvencích, které používáme na Wi-Fi přenos se při přechdou z vody do vzduchu a naopak velmi ztrácejí. V praxi to znamená, že stačí ponořit GoPro cca 5 centimetrů pod hladinu a je konec streamu. Pod deset centimetrů se signál ztratí úplně.

Chcete komentovat tento článek?

Přihlásit se » Registrovat se »

Další články


Reklama

reklama quikset
Reklama

Reklama

Reklama

reklama qnap
Reklama

Reklama

iPouzdro kryt na iPhone
Reklama

iStores.sk
Reklama

reklama mzone
Reklama