• iPhone
 • Mac
 • Apple Watch
 •  
  iStores.sk
  iPhone 8 iOS 11 macOS HS iPhone X
  iStores.sk

  Periscope pro iOS přináší podporu živých vysílání z kamer GoPro

  PeriscopeŽivá vysílání v aplikaci Periscope budou zase o něco zajímavější, díky nejnovější aktualizaci aplikace pro iPhone. Periscope ve verzi 1.3.3 totiž přináší integraci kamer GoPro a tak nově můžete živě vysílat i z nich. Podle vydavatele je aplikace přizpůsobena zejména kamerám z nejnovější série GoPro HERO 4. A jak to vlastně funguje? Postačí vám k tomu iPhone, který pomocí Wi-Fi spojíte s kamerou a aplikace Periscope již zbytek obstará.

  Během vysílání máte možnost přepínat mezi fotoaparátem iPhonu a mezi GoPro kamerou. Můžete tedy používat dvě kamery na svá vysílání. Tyto populární akční kamery, vám umožní vysílat živě i pod vodou a nebo rovnou vysílat nějaké akční záběry do světa. iPhone mezi tím budete mít v bezpečí v kapse, nebo v batohu. Kromě toho přináší aktualizace také opravu menších chyb, včetně problému, kdy se na některých profilech nenačítaly obrázky.

  periscope_gopro


  *Zdroj: 9to5mac

  Leitz

  Diskuze

   No problém je v tom, že jakmile ji dáte jen kousek pod vodu, tak se ztratí signál, takže video přenos spadne.
   No a druhý problém je, že pokud se telefon od GoPro vzdálí příliš (např. Stačí dát do batohu), nebo se něčím zakryje, tak se video začne kousat a také se stream přeruší.

   To: Joefou_ To je divné, že mi Wifi jede přes několik zdí. Někdo nedával ve škole pozor. Mlčeti zlato. Než si seknout ostudu …

   To: Kvinta
   Vy asi nemáte GoPro kameru? Protože pokud byste ji měl tak byste přišel na to, že ten signál není tak silný jako má normální Wi-Fi router. To znamená že doopravdy stačí tu kameru dát trochu za roh nebo se vzdálit
   a už se ten stream v lepším případě trhá, natož přes několik zdí.
   A za druhé kdybyste dával ve škole pozor vy, tak byste přišel na to že radiové vlny o frekvencích, které používáme na Wi-Fi přenos se při přechdou z vody do vzduchu a naopak velmi ztrácejí. V praxi to znamená, že stačí ponořit GoPro cca 5 centimetrů pod hladinu a je konec streamu. Pod deset centimetrů se signál ztratí úplně.

  Napsat komentář

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Bazar

  Fórum

  • Poslední příspěvky
   Odpovědi
   Zobrazení
   Poslední příspěvek

  Další články

  HighSky - Obchodujte online