Zavřít reklamu

Sluneční paprsky za okny nám nenápadně naznačují, že se léto kvapem blíží. Období, které je mnohými označováno za nejlepší část roku, nabízí opravdu spousty možností vyžití. Ať už jste milovníky plavání, turistiky, lezení po horách, jízdy na kole či například seskoků padákem, určitě jste si někdy pohrávali s myšlenkou, že by nebylo špatné vaše letní dobrodružství nějakým způsobem zaznamenat a při sychravých podzimních večerech si na příjemné teploty, které vaši aktivitu doprovázely, zavzpomínat. Naštěstí však existují akční kamerky, které vám zachycení vašich aktivit bez problému umožňují.

Hlavní výhodou akčních kamerek je jejich velká odolnost a miniaturní rozměry, díky čemuž se vlezou prakticky do jakéhokoliv batohu či větší kapsy. Záběry z nich jsou pak opravdu parádní a pokud vlastníte i pár šikovných doplňků například pro připevnění k helmě, hrudi či řidítkům kola, můžete získat skutečně skvostné záběry takřka z pohledu první osoby. Potěšit navíc může i to, že se dají tyto kamerky sehnat za velmi příznivou cenu a to dokonce i od těch nejvyhlášenějších výrobců.

GoPro je sázkou na jistotu

Jedním z nejvěhlasnějších výrobců akčních kamer je bezpochyby GoPro, jehož kamery jsou ve světě považovány za jedny z nejlepších. V nabídce GoPra nalezneme širokou škálu kamer pro všechny typy uživatelů, fajnšmekři si pak mohou pořídit dokonce i dron. Pokud však s natáčením na akční kameru začínáte, nejspíš se vám nebudou chtít investovat desetitisíce a raději sáhnete po osvědčené kvalitě. Přesně vám by se mohla zalíbit kamera GoPro HERO, která je nyní navíc na Alza.cz ve slevě.

Kamerka disponuje 10 MPx, 2” dotykovým displejem, voděodolností, optickou stabilizací obrazu, rozlišením Full HD při 60 fps či možností spojit se skrze WiFi či Bluetooth s vaším chytrým telefonem. Díky tomu tak můžete veškeré záznamy pohodlně projít ještě “za tepla” pár minut poté, co jste je pořídili. Kamerka je samozřejmě vyrobena skutečně odolně, takže se nemusíte bát, že byste ji neopatrným zacházením ihned rozbili. Záběry z ní jsou pak opravdu velmi povedené. Ostatně, na YouTube naleznete spousty videí pořízených právě na tuto kamerku. 

Pokud byste tedy nad podobnou hračkou uvažovali, určitě mrkněte na Alza.cz. Při jejím nákupu totiž nyní ušetříte celých 1000 korun a zaplatíte za ní jen 4999 korun, což je na podobnou hračku velmi solidní cena. 

gopro-hero-6-black-01

Související články

Dnes nejčtenější

.