Zavřít reklamu

Zažíváte ve svém životě skoro až neuvěřitelná dobrodružství, až vás občas mrzí, že se vám je nepodařilo zachytit na kameru či fotoaparát, protože by při tom přišli k úhoně? Pak pro vás máme skvělý tip, jak toto dilema vyřešit. Ve světě se totiž těší stále větší oblibě akční kamery, které jsou velmi odolné vůči nárazům, prachu a vodě, takže jsou velmi obtížně zničitelné. Díky tomu s nimi tak můžete pořizovat záběry i z míst, na která byste si s klasickým fotoaparátem kvůli riziku poškození netroufli. A právě jedna taková kamera je nyní na Alze za parádní cenu.

Společnost GoPro se řadí ve světě mezi nejuznávanější výrobce akčních kamer. Jejich produkty využívají sportovci a dobrodruzi pro všelijaké způsoby a všichni jsou s nimi podle svých slov vesměs spokojeni. Na Alze nyní seženete jeden model od GoPro, konkrétně HERO5 Session, se slevou 45 % v rámci akce Trhák dne.

Čím se kamera může pochlubit? Například snímáním 4K videa při 30 fps či 1080p videa při 90 fps. Potěší i optická stabilizace obrazu, WiFi a Buletooth připojení, pokročilá redukce hluchu a šumu na záznamu, vodotěsnost do 10 metrů bez nutnosti použít obal či hlasové ovládání. To vše zabalené v líbivém těle o rozměrech 3,8 x 3,8 x 3,8 cm. Ke kameře navíc dostanete rámečky pro uchycení, rychloupínací přezku, kabel na nabíjení či nalepovací držáky, což na základní využití určitě stačí.

Pokud jste se tedy takto před prázdninami poohlíželi po nové akční kamerce či jste přemýšleli nad koupí své první, určitě o tomto modelu popřemýšlejte. Zklamaní totiž alespoň podle ohlasů, které tato kamerka má, rozhodně nebudete. 

SONY DSC

Související články

Dnes nejčtenější

.