• iPhone
 • Mac
 • Apple Watch
 •  
  iStores.sk
  iPhone 8 iOS 11 macOS HS iPhone X
  iStores.sk

  LG představilo 18-palcový displej, který srolujete jako noviny

  lg-display-flexible-18-inch-oled-2-600x444Pamätám si, že keď som išiel dávnejšie na silvestrovskú chatu s kamarátmi, objavila sa možnosť, že so sebou vezmeme Xbox, Kinect a nejakú zábavnú pohybovú hru, ako napríklad Just Dance. Nápad to bol pekný, ale bolo by so sebou treba brať televízor a 42″ LED-ka je stále veľmi veľká na to, aby ste ju niekam so sebou brali, takže tento nápad padol. Ale v budúcnosti to už tak veľký problém nemusí byť, pretože LG na veľtrhu CES prezentovalo prototyp 18-palcovej TV s hrúbkou len 1mm. Ale čo je na tom najlepšie, je fakt, že displej môžete kedykoľvek zrolovať ako noviny a jednoducho si ho vezmete, kam chcete.

  Súčasný prototyp má rozlíšenie 810 x 1200 bodov, takže má zhruba rovnaký počet pixelov, aký má HD telka. LG očakáva, že sa mu v blízkej dobe podarí vyvinúť väčší prototyp a pokiaľ ide o vypustenie do predaja, tam LG zatiaľ nestanovilo presný dátum – zrolovateľnú TV však chce začať predávať, až vyladí všetky nedostatky. Dnešný prototyp má totiž niekoľko vážnych chýb – displej môžete zrolovať len jedným smerom a ak ho zrolujete, pár pixelov umrie. Ak by ste ho vyrovnali, nenávratne ho poškodíte. Spoločnosť okrem toho prezentovala ďalšie zaujímavosti vrátane 55″ televízoru tenkého ako papier a 65-palcového televízoru, ktorý môžete ohýbať.


  *Zdroj: AnonHQThe Verge,

  Leitz

  Diskuze

   A to přiložené video s vibrátorem na “frndu”, simulujícím orální sex je tu proč? 😀 😀 😀

   Jarys: jednalo sa o kurióznu chybu ktorá prekvapila každého v našej redakcii. Ešte včera, keď sme článok upravovali, sa v článku zobrazovalo správne video. To sa zobrazuje našťastie aj teraz 🙂

  Napsat komentář

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Bazar

  Fórum

  • Poslední příspěvky
   Odpovědi
   Zobrazení
   Poslední příspěvek

  HighSky - Obchodujte online