Zavřít reklamu

Samsung Galaxy S6 vs Apple iPhone 6 iconMinulý týden jsme psali o reklamě od Samsungu na řadu Galaxy, kde se korejská společnost snažila zesměšnit iPhone 6s, že opět nenabízí bezdrátové nabíjení, ale nejnovější Galaxy jej umí. Zdá se, že to Samsungu ani trochu nestačí a ve své kampani It’s not a phone, it’s a Galaxy nadále pokračuje. Navíc názvem reklamní kampaně se inspiroval u Applu, jehož nejnovější reklamy na iPhone 6 nesly slogan If it’s not an iPhone, it’s not an iPhone.

Jak už jsem zmínil, v minulé reklamě Samsung zesměšňoval absenci bezdrátového nabíjení, tentokrát si vzal na mušku Apple Pay respektive vychloubal se se svým Samsung Pay. Vtipné na tom ale je, že Samsung přišel se svou platební metodou pomocí telefonu až několik měsíců poté, co Apple představil Apple Pay. Samsung se v nejnovější reklamě snaží ukázat, že služba Samsung Pay je snadno rozšiřitelná, jelikož bude fungovat s dosavadními platebními terminály, zatímco pro Apple Pay je potřeba speciální terminál.

Ovšem ani to není tak úplně pravda, jelikož například ve Švýcarsku používají takové terminály pro bezkontaktní platby pomocí debetních a kreditních karet, které komunikují i s Apple Pay a pokud máte do Apple Pay přidanou kartu americké banky, tak i ve Švýcarsku můžete zaplatit iPhonem.

https://youtu.be/hmT0WGVjT4M

Ani tato poslední reklama nesoucí název It’s Not a Phone, It’s a Galaxy: Samsung Pay není v poslední době, kromě zmíněného zesměšňovaní nemožnosti nabíjet iPhone bezdrátově, jediná, kde se Samsung snaží opět zesměšnit Apple. Nedávno totiž společnost vydala reklamu, ve které ukazuje, že prostředí jejich telefonů si můžete velice snadno přizpůsobit, zatímco jak všichni víme, na iPhonu to možné příliš není. Samsung se hned na začátek zmiňuje, že změnit jen tapetu nestačí a nakonec ještě dodává, že pokud telefon nevypadá jako váš, tak to není váš telefon. O této reklamě jsme ani neinformovali, i když většina zahraničních médií tak učinila, ale nyní v souvislosti s výše zmíněnou jí můžeme přidat také.

https://youtu.be/DJjl6YHKq6o

galaxy-s6-vs-iphone-6s-ads

Související články

Dnes nejčtenější