Zavřít reklamu

iPhone 6 Plus - iconApple s představením iPhonu 6 a především iPhonu 6 Plus zabil něco, co dlouhá léta předtím několikrát vychvaloval a smál se za opak konkurenci. Samozřejmě se jedná o možnosti ovládání iPhonu jednou rukou. Větší iPhony už tak prostě ovládat nelze. Můžete namítnout, že k mnoha úkonům na telefonu vám jedna ruka respektive palec stačí, ale k většině potřebujete obě ruce. Apple proto u iPhonu 6 a 6 Plus nabízí jednoduché řešení, díky kterému si tzv. stáhnete horní část obrazovky doprostřed, kam už snadno dosáhnete.

Jenže hodně uživatelů nových a větších iPhonů zmíněnou funkci nepoužívá. Mnohdyo ní totiž ani neví nebo není tak spolehlivá, jak by očekávali. Halo Back však přichází s něčím naprosto geniálním – se speciální fólií, která nejenže ochrání displej před poškrábáním a popraskáním, ale dokáže vám přidat tlačítko zpět vedle Home buttonu. Tvůrci dostali jednoduchý nápad. Pod fólii přidali ještě kapacitní obvod, který z levého horního rohu převádí signál na levou stranu od tlačítka. Pokud tedy stisknete tlačítko na fólii vlevo od Home buttonu, tak se ve skutečnosti stiskne šipka zpět v levém horním rohu. Vše je založeno na tom, že iOS je dokonale navrhnutý a tlačítko zpět máte skoro vždy na stejném místě.

Projekt je prozatím jen na Kickstarteru, ale tvůrci plánují zahájení prodejů ve vybraných obchodech za $49. Na Kickstarteru si ale můžete fólii předobjednat za mnohem příjemnějších $17. Pospěště si, levnější verze jsou už vyprodané a i o tu dražší je obrovský zájem a brzy bude dosažena horní hranice objednávek.

haloback
ec127ad01f66aebc67d0a6df56a39943_original

*zdroj: 9to5mac

Dnes nejčtenější

.