iStores.sk
iStores.sk

iPhone 6 nebude mít na zádech proužky!

iPhone 6iPhone 6 by mal byť už za dva mesiace oficiálne predstavený a tak nie je divu, že sa okolo neho stále šíri čoraz viac „overených“ informácií. Apple v tomto jasne dominuje. Informácie o jeho kľúčových produktoch sa objavujú často aj niekoľko mesiacov pred oficiálnym predstavením. Dnes japonský server Nikkei zverejnil zaujímavú správu týkajúcu sa iPhone 6 a jeho dizajnu.

Podľa prestížneho japonského serveru sa súčasné makety iPhone 6 mierne líšia oproti finálnemu dizajnu. Zmeny sa týkajú hlavne antén a tým pádom aj mnohokrát kritizovaných pásikov na zadnej strane zariadenia. Server uvádza, že niektoré kľúčové prvky dizajnu sú na maketách vynechané alebo chybné. Ak by sa jednalo o pravdivé informácie, tak Nikkei uvádza, že na finálnom zariadení by tieto pruhy vôbec nemali byť, keďže pásiky majú znázorňovať polohu sklíčok, vďaka čomu bude zadná strana telefónu vyzerať podobne ako iPhone 5 a iPhone 5s. Absencia pásikov by potešila veľké množstvo potenciálnych majiteľov, pre ktorých je dizajn tŕňom v oku.

Hovorí sa tiež o tom, že Apple logo na zadnej strane bude z iného materiálu ako na súčasnom iPhone 5S. Môžeme očakávať, že logo bude vyrezané do zadného krytu a môže byť vyrobené buď z plastu alebo zo skla. Ak by sa táto informácia potvrdila, tak práve logo Apple by mohlo slúžiť namiesto pásikov pre antény. Poslednou, veľmi zaujímavou informáciou je, že iPhone 6 by mal mať zakrivené sklíčko pre displej. Aj keď nie je známe, či bude zakrivený aj displej, Apple chce zahnúť predné sklíčko tak, aby hladko prechádzalo do hliníkového zadného krytu.


iphone6-iphone5-compare

*Zdroj: Nikkei

Leitz
Vstoupit do diskuze (13)

Diskuze

  Zas mám ten fajn pocit, že je to Apple, vie čo robí a prečo to robí a ja sa teším na svoj budúci telefón a pracovný nástroj 🙂

  o to lepsie,
  iphone 3g mal celistvy dizajn, iphone 4 tiez, no ram bol nerezovy, 5ka a 5s mali pruhy co bol krok spat oproti 4ke,

  bol by som za to aby aj tie pruhy na bokoch boli v rovnakej farbe ako telo, ak aj budu plastove nech su vo farbe mobilu, to snad uz dnes nie je problem

  Amnart smiem vedieť prečo sú pásiky na IP5/5s krokom späť ? Mne sa na tú zadnú stranu dobre pozerá aj keď o mám len tak na stole, a v živote ma nenapadlo niečo také že by to bolo nevydarené. 100 ľudí 100 chutí ale tvrdiť že je to krok späť, no neviem neviem.

  Panove pripadate mi tu jak banda budisknicemou. To fakt je portal teda. Kazdy den ine zvasty. A vy jak pritrtlici kyvete vsetkemu co tu vidite. Necitite sa jak auticka na dialkove ovladanie? Iphone 6 nebude mat pruzky iphone 6 bude tensi vacsi hrubsi. Pol roka pred uvedenim nevie nikto nic. Tak si to uvedomte. A nebudte jak tajtrlici. To ste fakt taky namotany na apple ktory upada rokom viac a viac? Pani 5 rokov mi trvalo pokial som sa oslobodil od iphonov. Cez 3g az po Ip5. A teraz som statstnym majitelom galaxy s5 s gear hodinkami a konecne sa pozeram realne na technologiu. Tak sa tesim ako budete vyskat od radosti ked apple prinesie iwatch revoluciu isto a ked prinesie nwbodaj opticku stabilizaciu ktora sa v mob uz pouziva rok. Gratulujem Vam a budem sa na Vas zabavat dalej.

  mato41415 – Pre mňa preto, že nie je jednofarebná zadná strana, v tomto smere bude mať snáď 6tka navrch.

  Neilz pre mňa je vynimočnosť dizajnu 5S určená novym home tlačidlom a dual led bleskom. Ostatné prvky sú od iPhonu 5.

  Čo tak logo Apple zo safírového sklíčka rovnako ako to má TouchID, keď už ho má Apple toľko? To by sa k Apple hodilo 🙂

Napsat komentář

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek