Zavřít reklamu

Na internete sa opäť objavili fotografie makety iPhone 6, ktorá je určená pre výrobcov ochranných obalov. Práve tieto ochranné makety majú na starosti ukázať výrobcom, ako bude vyzerať budúca generácia zariadenia a to s veľmi veľkou presnosťou. Na fotografiách navyše vidíme maketu, ktorá vychádza z technických nákresov a renderov, ktoré sme mohli vidieť v posledných týždňoch.

Na fotografiách vidíme zrejme finálnu verziu dizajnu 5.5-palcového iPhone. V prednej časti totiž vidíme tenké hrany displeja, ktoré sa budú vďaka väčšej uhlopriečke zdať ešte menšie, než sú v súčasnosti. Pritom je ale veľmi pravdepodobné, že majú rovnakú šírku ako na iPhone 5s a ďalších modeloch. Fotky ďalej odhaľujú, že telefón bude skutočne zaoblený a veľmi tenký, pričom zdroje vravia o hrúbke 6,1 milimetra, čo je o 1,5 milimetra menej, než má iPhone 5s.

Tenkosť zariadenia ale stojí za novým problémom. Zariadenie je totiž také tenké, že zadný fotoaparát vytŕča z krytu, čo môže jednak potvrdzovať použitie optickej stabilizácie obrazu a jednak to môže znamenať riziko poškodenia pri páde. Pozoruhodné je, že sa Apple rozhodol použiť rovnaké tlačidlá, aké sme mohli vidieť na iPode touch 5. generácie. Touch je zároveň rovnako tenký ako budúca generácia iPhone.

AKTUALIZÁCIA: Na fotografiách sa má nachádzať maketa väčšieho modelu iPhone s 5.5- až 5.7-palcovým displejom. Článok bol upravený.

Maquette-Proto-iPhone-6-01
Maquette-Proto-iPhone-6-02
Maquette-Proto-iPhone-6-03
*Zdroj: Nowhereelse.fr

Související články

Dnes nejčtenější

.