Zavřít reklamu

Na dnešní den – tedy pátek 15. září – si Apple naplánoval spuštění předobjednávek na dvě ze čtyř v úterý představených novinek. Řeč je konkrétně o iPhonech 15 a 15 Pro. A právě na tuto „akci“ se začal technicky před malou chvílí připravovat, jelikož z jeho Online Storu v současnosti nic nenakoupíte. Je totiž jako již tradičně vypnutý a tak to zůstane zřejmě až do dnešního odpoledne.

Vypnutí Online Storu před spuštěním předobjednávek není rozhodně nic neobvyklého. Apple si takto zpravidla vše dokonale dopřipraví a zkontroluje, aby po spuštění předobjednávek nedošlo k žádným problémům, které by je jakkoliv znepříjemnily. Přeci jen, s ohledem na obrovskou sledovanost všech jeho produktů by byl jakýkoliv problém s předobjednávkovým systémem ihned propírán médii po celém světě a na Apple by tím pádem nevrhal vůbec dobré světlo, byť by se jednalo třeba o naprostou banalitu.

 

Oficiální start předobjednávek neproběhne dnes ve 14:00 jen u Applu, ale i u všech autorizovaných prodejců. Pokud tedy nemáte k objednávkám přímo u Applu důvěru, můžete se spolehnout na ně.

Dnes nejčtenější

.