Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Získejte špičkovou laserovou gravírovačku za nižší cenu. Obchod Gearberry totiž nyní umožňuje díky slevovému kódu zakoupit výhodněji skvělý model LONGER Laser B1 20W. Ten nabízí vynikající výkon a přesnost za bezkonkurenční cenu právě díky slevovému kódu. S výkonným 20W laserem je tento stroj ideální volbou pro gravírování a řezání různých materiálů. Navíc, díky kompaktnímu a přenosnému designu, je tento stroj vhodný pro použití v různých prostředích, od dílen až po kanceláře. S vysokou přesností a snadným ovládáním je tento zlevněný model LONGER Laser B1 20W skvělou investicí pro podnikatele a tvůrce, kteří hledají efektivní a cenově dostupnou laserovou gravírovačku. Nezmeškejte tuto příležitost a vylepšete své podnikání s touto kvalitní gravírovačkou za sníženou cenu.

 

Longer Laser B1 20W je inovativní laserový gravírovací a řezací stroj, který nabízí vysoký výkon a přesnost. Tento produkt je vybaven výkonným 20W laserem, který umožňuje rychlou a efektivní gravírovací a řezací práci na různých materiálech. Díky kompaktnímu designu je tento stroj snadno přenosný a vhodný pro použití v různých prostředích, jako je dílna, kancelář nebo škola. Longer Laser B1 20W je kompatibilní s různými typy grafických formátů a podporuje tak širokou škálu designů pro gravírování a řezání. S vysokou přesností a rozlišením 0,01 mm je tento stroj ideální pro detailní práci a tvorbu složitých designů.

Tento laserový gravírovací stroj je vybaven ochrannými prvky, jako je nouzové vypnutí a detekce překážek, což zajišťuje bezpečnost při používání. Díky rychlému a snadnému nastavení můžete začít s gravírováním a řezáním bez zbytečného zdržování. Longer Laser B1 20W je vhodný pro gravírování a řezání materiálů, jako jsou dřevo, akryl, papír, kůže, textilie a mnoho dalších. Tento stroj umožňuje vytváření jedinečných dárků, ozdob, šperků, označení výrobků a mnoho dalších kreativních projektů.

S pracovní plochou 17,72 × 17,32 palce/450 × 440 mm se pracovní velikost laseru B1 oproti jiným produktům zvětšila o 23,75 %, což vyhovuje potřebám většiny scénářů, zejména pro panely formátu A3. Laser B1 je vybaven novou 32bitovou základní deskou a rychlost gravírování může dosáhnout 30 000 mm/min, což je čtyřikrát více než u běžných laserových gravírek. Kromě toho je použit tichý ovladač TMC2209, který účinně snižuje provozní hluk a poskytuje rychlejší a příjemnější zážitek.

Má vestavěný chladicí systém, který zajišťuje optimální provozní teplotu a prodlužuje životnost laseru. Longer Laser B1 20W je dodáván s uživatelsky přívětivým softwarem, který nabízí široké možnosti úprav a nastavení gravírování a řezání. S vysokou rychlostí gravírování a řezání dokáže tento stroj efektivně zpracovat velké objemy práce. Longer Laser B1 20W je spolehlivý a robustní stroj, který je navržen tak, aby vydržel dlouhodobé používání a poskytoval vynikající výsledky.

Běžná cena této gravírovačky je 799 dolarů, díky slevovému kódu GB20off ji však můžete získat o 20 dolarů levněji, tedy za 779 dolarů. A jelikož vám může být zaslán z evropského skladu, vyhnete se clu, platbě dopravy a dlouhému čekání. Gravírovačka totiž dorazí do 3 až 7 pracovních dnů.

LONGER Laser B1 20W můžete zakoupit zde

Dnes nejčtenější

.