Zavřít reklamu

Komerční sdělení: JBL na trh uvádí zbrusu nový přenosný reproduktor pro cyklisty JBL Wind 3S. Jedná se o velice zajímavý model, který potěší nejen svým vytříbeným zvukem, ale zejména kompaktními rozměry a určením. Hravě si jej totiž můžete sbalit na cesty, nebo si všech jeho výhod užít při projížďce na kole. Nechybí mu totiž držák na řídítka, díky čemuž si vaši oblíbenou muziku můžete vychutnat doslova za každé situace.

JBL Wind 3S

Pojďme se na tento reproduktor zaměřit o něco blíže. Jak už jsme uvedli výše, jedná se o přenosný Bluetooth reproduktor, který je ideálním parťákem například na turistiku, kdy jej stačí přicvaknout k ramennímu popruhu batohu, nebo cyklistiku. K reproduktoru se tedy stačí připojit například z telefonu a můžete se rovnou pustit do akce. K jeho určení navíc napomáhají dva různé režimy ekvalizéru. Nabízí se totiž režim Sport pro poslech v exteriéru a Bass naopak pro interiér. Stejně tak nechybí ani odolnost vůči prachu a vodě dle stupně krytí IP67. Pokud zrovna budete brouzdat přírodou a zastihne vás například déšť, nemusíte se ničeho obávat.

Určitě také nesmíme zapomenout na některé specifikace. Celkový výstupní výkon JBL Wind 3S činí 5 W RMS. Důležitou roli samozřejmě hraje i baterie. Společnost JBL konkrétně vsadila na 1050mAh akumulátor, který se dokáže postarat o až 5 hodin přehrávání. Reproduktor lze pak naplno dobít za zhruba 2,5 hodiny. Pokud tedy hledáte kompaktní reproduktor, který vám dokáže zprostředkovat hodiny zábavy na cestách a projížďkách, pak se jedná o parádní kousek, který vás rozhodně nezklame.

JBL Wind 3S zakoupíte za 1 990 Kč zde

Související články

Dnes nejčtenější

.