Zavřít reklamu

Zatímco v současnosti jsou iPhony 14 a 14 Pro z hlediska výšky a šířky takřka totožné, jelikož se mezi sebou rozchází o desetiny milimetru, u modelů 15 a 15 Pro tomu bude jinak. Vyplává to alespoň z CAD schémat obou modelových řad, které v posledních hodinách a dnech unikly na veřejnost a které nám tak dávají de facto dokonalý přehled o tom, jak budou novinky vypadat i jak budou vlastně velké. Na velikostní rozdíl mezi iPhonem 15 a 15 Pro se můžete podívat v galerii níže.

Bohužel, v tuto chvíli je velkou otázkou, zda se iPhone 15 Pro zmenší, nebo iPhone 15 naopak zvětší. Informace leakerů se totiž zatím vcelku rozchází, jelikož jedni tvrdí, že základní iPhone 15 povyroste zhruba na 6,2″, druzí však naopak tvrdí, že si oba telefony zachovají 6,1″, avšak díky užším rámečkům kolem displeje bude Apple schopný iPhone 15 Pro mírně zmenšit a ten díky tomu lépe padne do ruky. Mírného zmenšení by se pak logicky dočkal i iPhone 15 Pro Max, který se dočká taktéž užších rámečků. Na objasnění celé zápletky si nicméně budeme muset ještě nějakou chvíli počkat.

  • Apple produkty lze zakoupit například na Alze, u iStores či Mobil Pohotovost (U Mobil Pohotovost lze navíc využít akce Koupíš, prodáš, prodáš, splácíš, v rámci které lze iPhone 14 získat už od 98 Kč měsíčně)

Související články

Dnes nejčtenější

.