Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Pokud uvažujete nad pořízením nového iPhonu, pak pro vás máme skvělý tip! V takovém případě by vám rozhodně neměla uniknout nabídka oblíbeného obchodu MobileGear.cz, kde si můžete přijít na nejrůznější modely za zcela bezkonkurenční ceny. Prodejce se totiž specializuje na prodej zánovních a použitých Apple zařízení. Právě díky tomu jsou k dostání podstatně levněji. Aby toho ale nebylo málo, tak se zároveň nabízí řada parádních benefitů.

Proč vsadit na MobileGear

Jak už jsme lehce nakousli výše, obchod s sebou přináší řadu úžasných výhod, které byste jinde zkrátka nenašli. Pojďme si na ně proto detailně posvítit a ukázat, proč nákup na MobileGear stojí za to.

Rozsáhlá nabídka ověřených zařízení

Obchod se pyšní poměrně rozsáhlou nabídkou. Prakticky každý si tak přijde na to své, nehledě na to, zda hledáte nový iPhone, iPad, Mac, AirPods, Apple Watch či různé příslušenství a ostatní. Ať už máte zájem o cokoliv, věřte, že si z nabídky MobileGear rozhodně vyberete. Zároveň je nesmírně důležité dodat jednu skutečnost. Obchod totiž prodává přímo konkrétní produkty, jejichž pravost si lze ještě před pořízením ověřit pomocí uvedeného čísla IMEI přímo na stránkách Applu.

iphone 11 unsplash

U konkrétnosti produktů ještě chvíli zůstaneme. Jelikož se jedná o zánovní a použitá zařízení, tak jsou rozdělena do několika kategorií podle stavu. Vždy se ale jedná o 100% funkční a technicky prověřená zařízení, která se od sebe mohou odlišovat nanejvýš svým zevnějškem. Právě to pak určují zmiňované kategorie rozřazující modely dle jejich kosmetického stavu. Jak konkrétně bude vypadat zařízení, na které máte zálusk, vám tak prozradí nejen popis samotné kategorie, ale také detailní video. Nemusíte se tedy obávat, že byste kupovali zajíce v pytli. Sami se o stavu můžete dopředu přesvědčit. Od kategorie se samozřejmě odvíjí i samotná cena.

Poznámky ke stavu

Obchod si celkově zakládá na transparentnosti a o všech detailech informuje dopředu. To už samozřejmě jasně vyplývá z již zmiňovaných videí, které demonstrují, jak vypadá konkrétní model v dané kategorii. Obchod to pak posouvá ještě o něco dál s takzvanými poznámkami ke stavu pro každé konkrétní zařízení. Je-li potřeba nějakou informaci specifikovat, prodejce o ní informuje přímo na webu. Konkrétně tak uvádí atraktivní výhody konkrétního kusu, ale stejně tak i ojedinělé, například už neopravitelné nedostatky. Současně informuje i o stavu kondice baterie u telefonů.

Péče o zařízení

Nemalý důraz se klade na celkové zabalení produktu, respektive na jeho krabičku. Obchod má obecně svůj standardizovaný postup, avšak i ten se může lišit. V tomto ohledu totiž záleží na tom, zda je například mobilní telefon k dispozici s původní krabičkou, kterou tak dostanete společně se samotným zařízením. Mnohem častěji to ale hraje roli zejména u jablečných sluchátek Apple AirPods a laptopů MacBook.

Na chvíli se také vraťme ke zmiňovanému stavu kondice baterie. Baterie je takzvaným spotřebním komponentem, který podléhá chemickému stárnutí. Postupem času tak ztrácí na své efektivitě. To se týká hlavně použitých produktů, u nichž může být už baterie až nedostačující. Jak už jsme uvedli výše, MobileGear dopředu informuje o přesném stavu kondice baterie, díky čemuž zákazník ví, co vlastně kupuje. Zároveň se mu pak rovnou při nákupu nabízí výrazné slevy na výměnu baterie za novou. Nejen že si tak můžete přijít na nový iPhone za bezkonkurenční cenu, ale zároveň u něj můžete nechat se slevou vyměnit baterii a vdechnout mu tím nový život.

S tím také souvisí možnost pozáručního servisu, který zákazníci mohou využít s nádhernou 20% slevou. MobileGear se v tomto ohledu vyznačuje individuálním přístupem a vždy vše konzultuje s daným zákazníkem. Právě těmito výhodami obchod znatelně překračuje svou konkurenci. Zákazníkům totiž nenabízí pouze samotné produkty, ale také nadstandardní servis, který byste jinde zkrátka nenašli. Pokud tedy hledáte nový Apple produkt a rádi byste na něm ušetřili, pak se MobileGear jeví jako jasná volba.

Prozkoumejte nabídku MobileGear zde

Dnes nejčtenější

.