Zavřít reklamu

Společnost JBL přichází s naprosto revolučními True Wireless sluchátky JBL TOUR PRO 2. Jedná se o doposud nejvyspělejší sluchátka vůbec, která se pyšní skvělým zvukem, řadou praktických funkcí a zcela novodobým prvkem – vlastním dotykovým displejem! Ten posouvá produkt na zcela novou úroveň a odemyká spoustu nových možností.

Kombinace tradiční značky, moderních technologií a citu pro inovace. Přesně na tom staví nový model JBL TOUR PRO 2, který se prakticky okamžitě staví do role nejvyspělejších bezdrátových sluchátek na trhu. I navzdory svým možnostem se ale stále vejdou klidně do kapsy u kalhot. Jak už jsme ale naznačili výše, největší pozornost si získává chytré nabíjecí pouzdro, které je vybaveno 1,45“ dotykovým LED displejem. S jeho pomocí lze rychle a jednoduše ovládat přehrávanou muziku, nastavovat samotná sluchátka, přijímat hovory či sledovat příchozí notifikace a zprávy.

JBL TOUR PRO 2: To nejlepší v jednom

Jak je u produktů značky JBL již zvykem, nová True Wireless sluchátka JBL TOUR PRO 2 si zakládají na prémiovém zvuku, o nějž se starají 10mm dynamické měniče poháněné ikonickým zvukem JBL PRO. Důležitou roli také hraje pohlcující prostorový zvuk JBL Spatial Sound a zcela přizpůsobitelný režim pro aktivní potlačení okolního hluku. To vše pak ještě doplňuje 6 mikrofonů s funkcí VoiceAware, přizpůsobitelný zvuk s Personi-fi 2.0 a dechberoucí výdrž baterie dosahující až 40 hodin (10 hodin sluchátka + 30 hodin nabíjecí pouzdro).

S ohledem na celkovou kvalitu zvuku je důležité i připojení. Značka JBL v tomto ohledu vsadila na moderní standard Bluetooth 5.3 LE zajišťující efektivní bezdrátový přenos zvuku. Důležité je také zmínit, že se jedná o takzvaná špuntová sluchátka. Součástí balení je proto několik koncovek. Uživatel si tak může vybrat svého favorita a rovnou se pustit do poslechu své oblíbené muziky či podcastů. Bezdrátová sluchátka JBL Tour ONE M2 budou k dostání začátkem roku 2023 a vyjdou na 6 990 Kč.

Sluchátka JBL Tour PRO 2 True Wireless lze předobjednat zde

Související články

Dnes nejčtenější

.