Zavřít reklamu

Do portfolia výrobků z dílny společnosti Apple patří samozřejmě také Apple Watch, na kterých běží operační systém watchOS. Na dnešek jsme si pro vás v našem novém kvízu připravili několik otázek, které mají za úkol prověřit vaše znalosti, týkající se Apple Watch, jejich funkcí a aplikací. Nezapomeňte se v komentářích pochlubit, jakého skóre se vám podařilo dosáhnout.

Vyznáte se v Apple Watch, jejich aplikacích a funkcích?

1. Mezi populární a zároveň velmi užitečné funkce na Apple Watch patří EKG. U kterého modelu si tato funkce odehrála svou premiéru?

2. Součástí operačního systému watchOS jsou také nativní Podcasty, vždy tomu ale tak nebylo. V jaké verzi watchOS se tato aplikace objevila poprvé?

3. Operační systém watchOS 6 přinesl novou nativní aplikaci, sloužící k pořizování záznamů o menstruačním cyklu. Jak zní její název v češtině?

4. Majitelé chytrých hodinek od Applu dlouho volali po funkci pro sledování spánku. V které verzi watchOS se poprvé objevila?

5. Jak se ve watchOS nazývá funkce, která vám ukazuje, k jakému vzestupu nebo naopak poklesu došlo u vaší aktivity za posledních 90 dnů s posledními 365 dny?

6. Apple Watch umí také automaticky detekovat mytí rukou. S kterou verzí operačního systému watchOS byla tato funkce zavedena?

7. Nedílnou součástí operačního systému watchOS jsou také ciferníky. Od které verze watchOS existuje možnost sdílení cíferníků?

Související články

Dnes nejčtenější

.