Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Sběratelství je bezesporu krásný koníček – tím spíš, když člověk sbírá něco, k čemu má opravdu vřelý vztah. Pokud máte podobné pouto vytvořené k Applu, není pak nic jednoduššího, než začít sbírat jeho staré produkty a kochat se následně tím, jak na ně kalifornský gigant designově před lety “šel”. Že je to sice hezká myšlenka, ale taktéž drahá? Ale kde že. Pokud nepotřebujete vyloženě raritní kousky či produkty v prémiovém stavu, lze sbírku Apple produktů založit velmi levně. Stačí jen vědět, kam pro ně.

Suverénně nejlepší místem pro založení sbírky (nejen) Apple produktů je aukční portál Aukro. Právě na něm totiž naleznete extrémní množství všelijakých modelů v nejrůznějších stavech, ale hlavně mnohdy za ceny, které jsou více než přívětivé. Přeci jen, zatímco pro vás jsou staré Apple produkty poklady, pro někoho jiného mohou být harampádím, které se rád za pár korun zbaví a pomůže si jimi například ke koupi nového iPhonu. 

aukro

Sbírat lze díky Aukru takřka cokoliv – v jeho nabídce totiž naleznete jak stařičké iPhony, tak třeba i iPody, iPady nebo Macy. Problém není mnohdy ani s dohledáním nejrůznějšího příslušenství, o kterém mnohdy ani člověk neví, že se o něj zasloužil právě Apple. Ano, nabídka je omezená tím, co mají lidé doma a může se stát, že například iPhone 2G budete hledat déle. Zpravidla však stačí pár dní počkat a vaše vysněné kousky se na Aukru objeví a vy si je pak můžete s trochou štěstí odnést za pár korun. Tak na co ještě čekáte? Začněte se svou Apple sbírkou ještě dnes, ať se máte čím pochlubit před kamarády! 

Apple produkty na Aukru naleznete zde

Související články

Dnes nejčtenější

.