Zavřít reklamu

Komerční sdělení: MacBook Air s čipem M1 je bezesporu nejpopulárnější notebook od Applu za poslední roky. Má totiž velmi slušnou výdrž na baterii a také dostatečný výkon na několik let. Vzhledem k výbavě je navíc za celkem sympatickou cenu, která teď navíc klesla ještě níž, konkrétně na 26 990 Kč.

Původní cena MacBooku Air M1, za kterou se ostatně i nyní prodává na oficiálních stránkách Applu, činí 29 990 korun. U Mobil Pohotovosti ho ale nyní můžete oproti původní ceně pořídit o tři tisíce levněji, tedy jen za 26 990 Kč. Sleva se vztahuje Space Gray, Silver i Gold variantu. 

1520_794_MacBook Air M1 sleva

MacBook Air si samozřejmě může pořídit i na splátky bez jakéhokoli navýšení. A pokud se rozhodnete vyměnit starý MacBook za nový, čeká na vás ještě 5% bonus, který navýší výkupní cenu vašeho staršího zařízení. Rozdíl mezi výkupní a prodejní cenou si pak můžete rozdělit do splátek a nový Macbook Air může být váš třeba za 823 Kč měsíčně.

Levnější je teď také originální příslušenství pro počítače od Applu. Apple Magic Keyboard  s Touch ID, která si s M1 Macy dokonale rozumí, koupíte teď ve slevě za 4 590 Kč (dříve 5 290 Kč). A Magic Mouse 2 je zlevněná na 1 890 Kč (dříve 2 290 Kč).

Dnes nejčtenější

.