Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Powerbanky se v posledních letech staly nezbytným vybavením. Zastávají totiž roli pomyslného spasitele, kdy i v nepříznivých podmínkách dokážou nabít (nejen) naše jablečné produkty a zamezit případům, kdy byste se například ocitli mimo domov s vybitým telefonem. Náš partner Swissten.eu si nyní navíc pro naše čtenáře připravil exkluzivní slevovou akci. Díky slevovému kódu ve znění SLEVA30 nyní můžete ušetřit skvělých 30 % na nákupu všech powerbank.

Obrovskou výhodou je rozsáhlá nabídka obchodu, ze které si rozhodně každý vybere. Žhavou novinkou je nyní 2v1 powerbanka s kapacitou 6700 mAh a certifikací MFi, která se dokáže postarat o napájení iPhonu i Apple Watch zároveň. Navíc je produkt vybaven vestavěným kabelem, tudíž se doslova o všechno postará za vás a po slevě vás vyjde na pouhých 1 189 Kč. Jestliže ale potřebujete model, který vám dokáže dodat „šťávu“ doslova kdykoliv, zbystřete. V rámci aktuální akce si můžete přijít na Swissten powerbanku s 30000 mAh za pouhých 839 Kč. Tento kousek se vyznačuje podporou Qualcom Quick Charge i Power Delivery pro potřeby rychlonabíjení. Skvělým benefitem je také LCD displej informující o stavu nabití. Dalším zajímavým kouskem je bezdrátová powerbanka s 5000 mAh a přísavkami. Ta totiž nabíjí bezdrátově prostřednictvím standardu Qi a poradí si tedy s iPhonem 8 a novějším. Dokonce je vybavena přísavkami, díky kterým se dokáže přichytit k zádům telefonu a vyjde vás na 279 Kč.

swissten black core 30000 mah

Jak jsme již zmínili výše, nabídku tvoří notná dávka dalších produktů, na které lze 30% slevu taktéž aplikovat. S nákupem byste ale rozhodně neměli otálet. Akce je totiž časově i kusově omezená.

Nabídku Powerbank Swissten naleznete zde

Související články

Dnes nejčtenější

.