Zavřít reklamu

Na stránkách LsA vám počínaje tímto víkendem budeme přinášet tipy na aplikace, které nabízí zajímavé, přehledné a užitečné widgety pro váš iPhone. Každý týden přijde na řadu jiné téma – tentokrát si vezmeme na paškál kalendáře. Pro jistotu připomínáme, že widgety na plochu jsou k dispozici pro iPhony s iOS 14 a novějším.

Kondice

Nejlepší widgety můžeme často najít mezi nativními aplikacemi od Applu. Pokud patříte mezi majitele Apple Watch, určitě by na ploše vašeho iPhonu neměl chybět widget k nativní aplikaci Kondice. Můžete si zvolit z několika možných způsobů zobrazení v závislosti na tom, jaké množství a jaký druh informací chcete mít na widgetu.

Fastic

Mezi lidmi se v poslední době těší čím dál větší popularitě metoda stravování v podobě takzvaného přerušovaného půstu. Pokud tuto metodu praktikujete i vy a máte občas problémy řádně si pohlídat příslušná “stravovací okna”, určitě vám přijde vhod aplikace s názvem Fastic, která navíc nabízí také řadu užitečných informací, tipů a triků. Díky widgetům navíc budete mít vždy přesný přehled o tom, v jaké fázi se právě nacházíte, aniž byste kvůli tomu museli spouštět aplikaci jako takovou.

Aplikaci Fastic stáhnete bezplatně zde.

StepsApp

Snažíte se každý den ujít alespoň deset tisíc kroků? S hlídáním kroků, sledováním pokroku a prohlížením příslušných statistik a souhrnů vám může skvěle pomoci aplikace s názvem StepsApp, která je k dispozici jak pro Apple Watch, tak i pro iPhone. Aplikace StepsApp navíc nabízí užitečné a přehledné widgety pro plochu vašeho iPhonu, abyste vždy měli přehled o tom, kolik kroků jste v daný den ušli.

Aplikaci StepsApp stáhnete bezplatně zde.

Kalorické tabulky

Skvělé widgety na plochu vašeho iPhonu nabízí také oblíbená česká aplikace Kalorické tabulky. Počítáte si kalorie nebo třeba makroživiny? Pro přehled o tom, kolik jste toho za daný den snědli, případně jaké živiny byste ještě měli doplnit, už nemusíte spouštět samotnou aplikaci – na plochu svého iPhonu si nyní můžete nainstalovat některý z widgetů, které jsou u této skvělé aplikace k dispozici.

Aplikaci Kalorické tabulky stáhnete bezplatně zde.

Fitify

Z českých luhů a hájů pochází i poslední aplikace z našeho dnešního přehledu. Za aplikací Fitify stojí uskupení tuzemských tvůrců, kteří se rozhodli vytvořit dostupnou, kvalitní a skvěle fungující fitness aplikaci, ve které si uživatelé budou moci vytvořit fitness plány prakticky na míru. Aplikace Fitify také nabízí hned několik různých widgetů, které si můžete pro lepší a okamžitý přehled přidat na plochu vašeho iPhonu.

Aplikaci Fitify stáhnete bezplatně zde.

Dnes nejčtenější

.