• iPhone
 • Mac
 • Apple Watch
 •  
  iStores.sk
  iPhone 8 iOS 11 macOS HS iPhone X
  iStores.sk

  Jedinečné pozadí plochy v rozlišení 2500×2500 pixelů

  Retina WallpaperUživatelé počítačů Mac a celkově produktů společnosti Apple patří ve velké míře mezi milovníky minimalismu, o kterém se více dozvíte přímo zde. Právě pro ty, kterým se líbí minimalistický styl je určena série následujících pozadí, které jsou dostupné ve vysokém rozlišení 2500×2500 pixelů, díky čemuž je můžete použít na každém současném Apple zařízení.

  Pro stažení v plené velikosti stačí, když na vybrané pozadí kliknete myší a následně se zobrazí v maximálním rozlišení, tedy 2500×2500 pixelů. Pokud máte raději místo grafiky fotografie, pak doporučujeme článek: stáhněte si jedinečné pozadí pracovní plochy přímo o Applu, kde najdete pozadí přímo od společnosti Apple.

  aurora-wallpaper

  blue-cosmic-stars-wallpaper


  faint-aurora-glow

  green-aurora-wallpaper

  purple-blur-aurora

  tri-color-gradient

  *Zdroj: osxdaily.com

  Leitz

  Diskuze

   to posledni je machrovina, pocitam ze ten co ho vytvoril je xxxman 🙂 stahnout, otocit o 180° a invertovat barvy, mozna v tom vidim vic ale vidim zenskej (mozna chlapskej:-)) klin prikrytej zelenym satkem 🙂 (jedna noha cast klinu a neco zelenyho prez druhou nohu:-))

   prvne sem myslel ze to je zadek ale po te inverzi myslim ze ne 🙂

   a ne ze ne, ja to delal kdysi taky 🙂 kamarad ma na vizitkach podklad zenske prciny takhle upravene dodnes 🙂 (ale on to vedel a mel s toho taky srandu)

   jo je me jasny ze kazdej vidi to co chce 🙂 tak treba se pletu… 🙂

  Napsat komentář

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Bazar

  Fórum

  • Poslední příspěvky
   Odpovědi
   Zobrazení
   Poslední příspěvek

  HighSky - Obchodujte online