Zavřít reklamu

Na stránkách LsA vám počínaje tímto víkendem budeme přinášet tipy na aplikace, které nabízí zajímavé, přehledné a užitečné widgety pro váš iPhone. Každý týden přijde na řadu jiné téma – tentokrát si vezmeme na paškál kalendáře. Pro jistotu připomínáme, že widgety na plochu jsou k dispozici pro iPhony s iOS 14 a novějším.

iOS Kalendář

Pokud se vám nechce probírat App Store v honbě za ideální kalendářní aplikací, můžete si vzít k ruce starý dobrý nativní iOS Kalendář. Nabízí různé druhy widgetů, díky kterým budete mít na ploše vašeho iPhonu vždy dokonalý přehled o tom, co vás čeká a nemine, a co je pro vás v daný den nejdůležitější.

Apple Kalendář stáhnete bezplatně zde.

Fantastical

Fantastical je oblíbená kalendářní aplikace se spoustou skvělých funkcí a možností. Kromě bohatých možností zadávání a přizpůsobení nabízí Fantastical také možnost umístění widgetů na plochu. Na widgetech si tvůrci aplikace Fantastical dali opravdu záležet, takže skutečně je z čeho vybírat.

Aplikaci Fantastical stáhnete bezplatně zde.

Tiny Calendar

Aplikace Tiny Calendar nabízí řadu užitečných funkcí, díky kterým vám už nikdy neunikne žádná důležitá událost. Najdete zde bohaté možnosti práce s aplikací, zadávání, přizpůsobení i synchronizace s dalšími aplikacemi, a samozřejmě také hned několik různých druhů widgetů na plochu, díky kterým budete mít ještě lepší přehled o vašich plánech.

Aplikaci Tiny Calendar stáhnete bezplatnně zde.

Reddit

Možná si kladete otázku, co v článku o kalendářních aplikacích s widgety pohledává Reddit. Pravdou je, že Reddit je diskuzní platforma – pokud se ale podíváte na všechny widgety, které tato aplikace nabízí pro plochu vašeho iPhonu, najdete zde například i kalendářní widget s kočkami. Pokud vás tedy nezajímá, jaké povinnosti vás v daný den čekají, ale rádi se každý den podívate na pěknou číču, je pro vás tento widget jasnou volbou.

Aplikaci Reddit stáhnete bezplatně zde.

Dnes nejčtenější

.