Zavřít reklamu

Archiv České televize je často neprávem přehlíženou a vynikající službou, která je k nezaplacení. Je opravdu obsáhlý a najdete zde veškerý obsah, který byl odvysílán v rámcikanálů ČT – s výjimkou pořadů, jejichž zpětné přehrání neumožňují autorská práva. Pokud vám tedy ve standardním vysílacím čase utekl pořad, na který byste se rádi podívali, nezoufejte – můžete využít iVysílání. Jaké kousky na vás na webu ČT čekají tentokrát?

V síti

Dokumentární snímek V síti z režisérské dílny Víta Klusáka a Báry Chalupové je tématem, které se probírá již minimálně rok. Jeho loňské uvedení do kin zkomplikovala koronavirová krize, v průběhu tohoto týdne se ale konečně dostal i na televizní obrazovky. Ve filmu V síti účinkuje trojice plnoletých hereček, které na internetu předstírají, že jsou dvanáctiletými dívkami. Během deseti dnů se aktérkám ozvaly tisíce sexuálních predátorů.

Film V síti online zdarma můžete zhlédnout zde.

Národ sobě – kultura tobě

Tuzemská divadla to v posledním roce opravdu nemají lehké. Po většinu času musela být zavřená, což nesli těžce jak účinkující, tak i diváci. Minulý týden se v prostorách pražského Národního divadla odehrál za přísných hygienických podmínek kulturní večer, na kterém vystoupila řada českých umělců napříč zaměřením. Dočkáte se tak baletu kombinovaného s českým hip-hopem, klasické hudby i českého popu.

Pořad Národ sobě – kultura tobě můžete zhlédnout zde.

Všechno nebo nic

Film režiséra Mikea Leigha vypráví o Pennym a Philovi, kteří obývají ne zrovna útulný byt na londýnském sídlišti. Penny pracuje jako pokladní v supermarketu, zatímco Phil jezdí s taxíkem. Mají dvě děti, Roryho a Rachel. Když se jejich syn nečekaně dostane do nemocnice kvůli srdečnímu záchvatu, znovu k sobě musí najít cestu a vzkřísit své dlouholeté manželství… Současný, lehce humorný příběh jedné londýnské rodiny od slavného režiséra Mikea Leigha, nominovaného na Oscara.

Film Všechno nebo nic můžete až do 14. 3. 2021 zhlédnout zde.

Nabarvené ptáče

V rámci iVysílání můžete tento týden zhlédnout také kontroverzní počin režiséra Václava Marhoula. Nabarvené ptáče je strhujícím ztvárněním příběhu malého chlapce, který se po sledu nešťastných událostí v průběhu druhé světové války ocitá zcela osamělý, a musí přežívat válečné i lidské hrůzy odkázaný zcela sám na sebe.

Film Nabarvené ptáče můžete zhlédnout zde.

Související články

Dnes nejčtenější

.