Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Na dnešním bohatém trhu nalezneme hned několik různých obchodů, které se specializují na prodej chytrých telefonů. Mezi ně se také řadí iMobily.eu se skutečně bohatou nabídkou. V nabídce tohoto obchodu naleznete řadu mobilních telefonů, jež jsou rozděleny do příslušných kategorií podle použití – tedy mezi dotykové, Dual SIM, odolné a tlačítkové telefony – ale taktéž podle výrobce, operačního systému a distribuce.

Benefity nákupu na iMobily.eu

Proč se ale vlastně rozhodnout pro nákup na iMobily.eu? Rozhodně oceníte přehledně kategorizované produkty do příslušných kategorií a fakt, že veškeré nabízené zboží je vždy skladem, což se samozřejmě podepisuje na co možná nejrychlejším doručení. O kvalitách obchodu navíc hovoří samotní zákazníci. Na renomovaném portálu Heureka se můžete dočíst, že 97 % zmiňovaných zákazníků doporučuje nákup v tomto obchodě, přičemž v recenzích si nejvíce cení rychlost dodání a nízké ceny.

iPhone X plocha nahled
Zdroj: Unsplash

Evropská distribuce = Nižší cena

V drtivé většině případů pocházejí telefony z takzvané evropské distribuce. Tohle označení může mnoho lidí zaskočit či vystrašit. Pravdou ale je, že se nemáte čeho bát. Tyto produkty jsou totiž určeny přímo pro evropský trh, což s sebou naopak přináší spoustu benefitů. Mnohdy například můžete narazit na širší výběr a nižší cenu. Na evropském trhu se totiž nachází podstatně více potenciálních zákazníků. Díky tomu vzniká mezi prodejci a ostatními daleko vyšší konkurence, což se podepíše na nižší cenovce. Po stránce „vnitřností“ jsou poté telefony na chlup stejné.

Jak ušetřit při nákupu iPhonu

Jablečné telefony se pyšní skvělým výkonem v kombinaci s dlouholetou životností, díky čemuž se nemusíte bát koupě staršího zařízení. V takovém okamžiku máte několik možností, kdy můžete například prohledávat bazary a koupit telefon přímo od původního majitele. To s sebou bohužel nese jistá rizika, a navíc nemáte nárok na žádnou záruku.

Obchod iMobily.eu tento problém eliminuje díky certifikaci Apple Certified Pre-Owned. Telefony s tímto označením pochází přímo od Applu a jsou tedy repasované, díky čemuž tak získáte bezproblémově funkční zařízení se zárukou. Kdyby se s iPhonem cokoliv stalo, obchod iMobily.eu se vám postará o okamžitou reklamaci.

Kompletní nabídku iMobily.eu naleznete zde.

Související články

Dnes nejčtenější