Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Před několika dny jsme vás informovali o Black Friday akcích, které probíhaly na e-shopu AppleTOP.cz. I přesto, že Black Friday už dávno skončil, tak perfektní akce na zmíněném internetovém obchodě stále pokračují. Asi není třeba zmiňovat fakt, že se nezadržitelně blíží Vánoce. Všechny přepravní společnosti jsou aktuálně přetížené a není tak nic zvláštního, že je vám některý z vánočních dárků doručen několik dlouhých dní po objednání. Jestliže ještě některé vánoční dárky nemáte, můžete je vybrat přímo na AppleTOP.cz. Pokud totiž objednáte a zaplatíte do 13. prosince, tak vám bude objednávka garantovaně doručena do Vánoc – doporučuje se zvolit dopravu Zásilkovnou. A z čeho vybírat?

PRODUKTY S AŽ 87% SLEVOU Z APPLETOP.CZ ZOBRAZÍTE ZDE

Čelisťový držák do auta Esperanza – 39 Kč

Veškeré produkty, které seženete až s 87% slevou, můžete zobrazit v sekci TOP SLEVA. Konkrétně můžeme zmínit například čelisťový držák do ventilace Esperanza, jenž je k dispozici za pouhých 39 korun. Tento držák je perfektně přenosný a jednoduchý – uchytíte jej do mřížky ventilace vašeho vozidla a můžete vyrazit, vybrat si můžete hned z několika různých barevných variant.

Čelisťový držák Esperanza zakoupíte za 39 korun zde

Zdroj: AppleTOP.cz

Kryty Swissten a CELLY – od 39 Kč

Zapomenout dále nesmíme na kryty a pouzdra, která jsou taktéž k dispozici za bezkonkurenční cenu. Vybrat si můžete například z knížkového pouzdra Swissten Shield, které zakoupíte od pouhých 69 korun. Z krytů tohle ale není vše – ne každému totiž vyhovuje knížkový styl. Na AppleTOP.cz pořídíte mimo jiné také klasické kryty na zadní stranu zařízení. Vybírat můžete z průhledného silikonového krytu CELLY, který pořídíte od 39 korun, popřípadě můžete sáhnout také po jiných podobných krytech od CELLY. V nabídce pak nechybí také knížkové pouzdra CELLY v černé barvě, které zakoupíte od 49 korun.

Kryty Swissten a CELLY zakoupíte od 39 korun zde

Univerzální držák Easy Bike od CELLY – 39 Kč

V obchodě AppleTOP.cz se můžete předem vybavit také na léto. V 87% slevě se totiž nachází univerzální držák Easy Bike od CELLY. Konkrétně je tento držák, jak už název napovídá, určený k upevnění na řídítka kola. Vložit pak do něj můžete chytrý telefon, navigaci, mediální přehrávač či cokoliv jiného. Tento držák ocení především dívky, jelikož je k dispozici v růžové barvě, a to za pouhcýh 39 korun.

Univerzální držák Easy Bike od CELLY zakoupíte za 39 korun zde

Originální Apple Lightning kabel – 95 Kč

Co si budeme nalhávat – nabíjecích kabelů není nikdy dost. Na trhu najdete v současné době nespočet různých kabelů, originál je ale pořád originál. Některé jedince může od koupě originálního kabelu odradit jeho cena v mnohých internetových obchodech, každopádně v případě AppleTOP.cz je tomu jinak. Zde totiž zakoupíte originální Apple Lightning metrový kabel za pouhých 95 korun, což je opět naprosto bezkonkurenční cena, kterou jinde nenajdete. Berte na vědomí, že se tato akce rozhodně nebude opakovat, a proto se nebojte originálními kabely vybavit i do budoucna.

Originální Apple Lightning kabel koupíte za 95 korun zde

Související články

Dnes nejčtenější