Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Při příležitosti příchodu jara si oblíbený obchod AppleTOP.cz pro naše čtenáře připravil exkluzivní slevovou akci. Zlevnění se dočkala široká škála těch nejrůznějších produktů, na které padly až 81% slevy a pořídit si je tak můžete za bezkonkurenčně nejnižší ceny. Nabídka je přitom skutečně rozsáhlá a je z čeho vybírat. Pojďme si tedy ukázat ty nejoblíbenější produkty, které by vám letošní jaro mohly parádně zpříjemnit.

příslušenství appletop

S příchodem jara je bezesporu úzce spojen aktivní pohyb. Nádherné počasí s vyššími teplotami totiž přímo vybízí k tomu, abychom se šli takzvaně provětrat na čerstvý vzduch, nebo si případně zasportovat. Obrovských slev se proto dočkaly především nejrůznější pouzdra na běhání, ze kterých rozhodně musíme zmínit voděodolné pouzdro CELLY okolo pasu s 65% slevou za pouhých 69 korun. Stejného zlevnění se dočkalo i neoprenové sportovní pouzdro CELLY, jež pořídíte za 69 korun. Jestliže ale dáváte přednost jízdě na kole před běháním, zbystřete. Se 77% slevou si totiž můžete zakoupit univerzální držák CELY Easy bike, který stačí upevnit na řídítka a vyrazit na projížďku.

Obchod AppleTOP.cz samozřejmě nezapomněl ani na motoristy, kterým nyní nabízí čelisťový držák do ventilace Esperanza za nejnižší cenu na tuzemské trhu – konkrétně tedy za 39 korun. Tento produkt je k dostání v hned několika variantách a vybrat si tak můžete z pěti barevných provedení.

Jarní slevy AppleTOP.cz naleznete zde

Související články

Dnes nejčtenější

.