Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Vánoce jsou za dveřmi a s nimi každoroční otázka, co darovat svým blízkým, kromě většího dárku občas neuškodí ani dárek praktický. Něco malého, drobného, co nejen potěší, ale obdarovaný pro něj najde i příhodné využití. Takovým ideálním dárkem tak může být mobilní příslušenství. Tvrzené sklo, ochranný kryt, powerbanka, nabíječka či držák do auta.

Tvrzené sklo, obal, nabíječka či držák do auta

Existuje opravdu mnoho příslušenství, kterým můžete obdarovat své blízké. Tvrzené sklo dokáže dokonale ochránit displej proti poškození, kterému je vystaven každý den. Škrábance, oděrky či drobné pády? Pro Tvrzené sklo žádný problém! Naopak ochranný kryt se stará o ochranu zbylé části telefonu, kam Tvrzené sklo nedosáhne. Pokud se tam rozhodnete pořídit jak Tvrzené sklo, tak ochranný kryt, rozhodně neuděláte chybu! Tyto dvě věci k sobě prostě patří!

Kromě ochrany telefonu nesmíme zapomínat ani doplnění „šťávy“. Bez nabíjecího kabelu či adaptéru byste Váš iPhone těžko používali. Jako správný jablíčkáři také určitě znáte ten pocit, kdy vám nabíjecí kabel přestane fungovat v tu nejméně vhodnou chvíli. Navíc se na koncích velice často třepí bužírka a není tak vůbec na škodu, mít aspoň jeden kabel v záloze. Trávíte hodně času na cestách, kde není přístup k zásuvce? Rozhodně oceníte nabíjecí powerbanku, díky které si sbalíte spoustu energie na dlouhé cesty.

Držák do auta jako dárek k prvním dvaceti objednávkám

Zdá se vám nápad s mobilním příslušenstvím jako vhodný dárek stejně jako mě? Využijte právě probíhající akce, díky které získáte nejen 20% slevu na všechno příslušenství z eshopu Tvrzenýsklo.cz – ale také držák do auta v hodnotě 249 korun úplně ZDARMA! Stačí při tvorbě objednávky v prvním kroku nákupního košíku, použít slevový kód: DRZAK20. Pozor, akce na držák je omezena na prvních dvacet objednávek. Dvaceti procentní sleva ovšem platí až do 31.12.2019. Akci je možné uplatnit také přímo na kamenné prodejně v ulici Ostrovského 32, Praha 5. Akce na držák zdarma není omezena hodnotou objednávky.

Kompletní přehled příslušenství naleznete zde!

drzak do auta
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Témata:

Související články

Dnes nejčtenější